Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány darab ágyneműhuzatot...

Hány darab ágyneműhuzatot érdemes venni egy babának?

Figyelt kérdés

És nektek van tartalék takarótok arra az esetre, ha baleset érné? :) Bocsánat, még az első babámat várom és fogalmam sincs, hogy miből mennyire lehet szükség az alváshoz :)

Az is érdekelne, hogy ti kispárnát raktok-e a babának, vagy neki párna nélkül a legjobb aludni?


2017. jan. 19. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fiamnak vettem 2 hálózsákot is, utálta. Takarója 1 volt, plusz különböző vastagságú plédek. Sosem volt a takaróval baleset.

A lányunknak is megpróbáltuk a hálózsákot, de neki sem jött be. Úgyhogy nekem mindkét gyerekem takarós, sosem rúgta le egyik sem (bár a fiú most már igen, de ő 7 éves, a kicsi 5 hónapos, de rajta is megmarad mindig).


Úgyhogy legalább 1 takarót szerintem akkor is vegyél, ha mégis a hálózsák mellett döntesz.

2017. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!