Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Momert etelmelegitot hogyan...

Momert etelmelegitot hogyan kell hasznalni?

Figyelt kérdés
az otthoni es autos valtozat van nekunk viszont nem ertem..40en nem melegszik meg az anyatej 70re meg ha tekerem akkor az sok mert nem szabad tulmelegiteni az anyatejet na akkor hogy a jo? egesz nap be van dugva gozolgo 40en van (volt sima 40en is) de kb 10perc mire 40en felmelegszik...mit csinalok rosszul? vagy ez tenyleg ilyen sok ido? autos verziot el se tudom kepzelni mennyi ido lehet 25perc?:/
2017. jan. 22. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezért vittük vissza, mert értelme nincs. Lassú, körülményes.
2017. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dettó, mint ez első válaszoló. Ez egy rakás f.s sajnos. Mi nem vittük vissza, mert a férjem buherált rajta vmit, mert az autós funkciója még rosszabb volt, folyton leállt azt hiszem. De miután megszerelte, azután se működött. Kb. 45 perc autókázás alatt lett talán valamennyire langymeleg a víz. Pedig mi kifejezetten útra vettük, mert a fiam tápszeres volt.

Otthon már be se kapcsoltam, annyira feldühített.

Dühömben írtam egy levelet a gyártónak, de persze válaszra se méltattak :)

2017. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még.

A férjem említette, hogy talán egy jó kisgépszerelő szét tudja szedni és bele tud varázsolni valamennyivel több kraftot, hogy működjön...de ezt a verziót nem próbáltuk ki végül.

2017. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt. Szuper ha autos hasznalatra sz@r pedig jo lenne mert hamarosan megyunk vizsgalatokra es valahogy meg kellene melegiteni a tejcsit :(
2017. febr. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!