Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos lanyom tegnap ota nem...

15 hos lanyom tegnap ota nem hajlando hasznalni a cumisuveget. Ez jo, de meg nem tud inni poharbol. Ma viszont mar a tejitalt sem volt hajlando meginni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tud poharbol inni. Probaltam tanitani de mind a nyakaba landolt.

Csoros poharbol issza a vizet de abbol csakis a vizet hajlando meginni hiaba probaltam hogy beletoltom a tejitalt azt mar kikopte.

Lehet, hogy a tejitalrol szokott le? Mar jo par napja nem kerte pl reggel sem de most mar egyaltalan nem keri. Akkor megis mit adjak neki? Es miben?


2017. jan. 16. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a cumirészt v az egész üveget cserélni kellene újra?
2017. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Probaljam meg, hogy veszek egy uj cumisuveget cumival?

Mert ebbol elegge folyik es azt vettem eszre hogy kifogasolja de eddig ette.

2017. jan. 16. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Eszembe nem jutna 15 hónaposnak új cumisüveget venni. Lehet, hogy a csőrös piharát a vízhez köti. Esetleg vehetnél másik fajta itatópoharat a tejhez, próbálhatnál sima tejet bevezetni. A pohárból ivást mi a fürdőkádban tanítottuk, ott mindig kapott egy kis műanyag poharat, ennyi idősen már gyönyörűen ivott, pár nap alatt megtanulta.
2017. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vidd el egy boltba és ő válasszon poharat amilyet szeretne.

Hátha beválik :)

2017. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tejitalt unta meg - szerintem cumisüveget már felesleges venni, esetleg próbáljátok ki a szívószálat, később a varázsszívószálat, azt egy picit nehezebb szívni. A kádban tanulás jó ötlet.
2017. jan. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem tud, csak épp kényelmesebb neki a cumisüveg.

A pár orás ujszülött is gyönyörüen itathato vizespohárbol, csak nem kell tuldönteni a poharat (olyan aranyosak olyankor... ).

A lányos már nagy, eszedbe ne jusson cuüisat venni neki. Elmentek boltba, választ valamilyen gyermekpoharat és onnantol azpárom lesz az övé. Kész, nem kell tulspilázni.

2017. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jo, értem... bocsi. Akkor vszeg a tejitallal lesz gond. Vagy kapjon egy másik bögrét, ami csak kakaos stb, szivoszállal! Öcsém a kakaot, tejet még nyolcévesen is szivoszálaza otthon... meg álmosan én is a tejeskávét, pedig már 27 vagyok. :D De uj cumisat semmikép ne vegyél neki.
2017. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. jan. 17. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!