Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért félhet tőlem a keresztfiam?

Miért félhet tőlem a keresztfiam?

Figyelt kérdés
Nemrég múlt egy éves,szereti az embereket, vidám kis fickó, de úgy vettem észre hogy fél tőlem. Ha próbálok vele játszani, mint anyukám , vagy húgom, mindíg eltotyog tőlem, görbíti a száját ha beszélek hozzá vagy ölbe akarom venni, üt és húzza a hajam (már amennyire tudja),ha mellette ülök. Pedig nem emlékszem hogy tettem volna valamit amitől úgy érzi hogy félnie kellene. Miért fél tőlem? Mit tehetnék, hogy megszeressen?
2017. jan. 23. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Hagyd békén. Egy gyerek nem tárgy, hogy ölbe vedd ha úgy szottyan.
2017. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen koru gyerekek gyakran csinaljak ezt. En ugy emlekszem ( es ha mar emlekszem, az azt jelenti, h legalabb 3-4 eves lehettem), hogy en is csinaltam ezt. Altalaban az olyan emberekkel, akik hangosan beszeltek, vagy fura szaguk volt (szajszag, cigi, eros parfum). Szoval kicsit gondolj bele, h nem tul harsanyan beszelsz-e a jelenleteben, vagy mondjuk a parfumod nem tul eros e. Persze ilyen kis korban lehet h valami mas miatt csinalja, talan nincs ra magyarazat, egyszeruen csak nem te vagy az anyja. DE!!! Attol meg szeret es szeretni fog. Neked kell megtanitani, hogy szeressen, es neked kell mindig kimutatni. Elobb utobb o is ki tudja majd fejezni.
2017. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerekek azt se szeretik, ha egyszer csak megjelenik valaki, aki aztán a saját elképzelései alapján akar velük foglalkozni. Egyszerűen nem mindenki ért a gyerekekhez és nekik fel sem tűnik, hogy puszta jószándékból próbálják magukat erőszakolni a gyerekre, az meg annál inkább tiltakozik. Aztán egy pár alkalom utána már messziről tudja, hogy na te vagy az.
2017. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy eleinte nem volt ilyen, úgy egy hónapja csak. Ahogy a többiek gügyögnek meg visibálnak hozzá, ahhoz képest én viszonylag csendes vagyok, nem is szoktam annyit nyúzni mint a többiek. 17 vagyok, nem cigizek. Mosom a fogam, még parfümöt is csak alkalmakkor használok.
2017. jan. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!