Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Mit tanácsolnátok?

Mit tegyek? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A babám most 3 hónapos és eleinte büfizés után volt hogy nyűgös volt és felvettem és sétáltam vele kicsit és megnyugodott. Most már annyira igényli a sétát hogy van mikor annyira hisztizik hogy képes 1oran keresztül üvölteni csak sétáljunk. Mit tegyek?
2017. jan. 26. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Kipróbáltad, hogy egy óráig sír azért, hogy foglalkozz vele? Ennyi idősen a mi fiunk is rengeteget volt kézben. Aztán 4,5 honaposan megtanult forogni, fél évesen kúszni és onnantól meg lekérezkedett állandóan. Ez ilyen korszak. Szereti, ha kézben van. Kisbaba. Mi ezen a meglepő?
2017. jan. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Azt tanacsolom, hogy vedd fel.
2017. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Tud hisztizni! Hozzászoktattad, hogy kézben legyen. Vagy hagyod sírni és leszokik a sétáról, vagy sétáltatod tovább.Egy baba úgy viselkedik, ahogyan szoktatják!
2017. jan. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Az utolso valaszolora ne hallgass. Mindig ezt nyomatja.

Es tenyleg nem hisztizik egy kisbaba. Csak babusgatasra vagyik.

2017. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Vegyel hordozokendot, és szabad lesz a két kezed.
2017. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kipróbáltuk csak azert mert nem tudtuk hogy most faj-e neki valamilye vagy csak azert sir mert setalna...ebben semmi ördögi nincs szerintem,bunko megjegyzések nem is erdekelnek csak arra lettem volna kíváncsi hogy mivel később sem lehet állandóan a kezünkben es nem is jo ha ottvan de epp ezért ha sirt egyből felkaptuk es mivel egyre nehezebb es nehezebb lesz mi sem fogjuk tudni mindig vinni magunkkal hogy egesznap kezben legyen...
2017. jan. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!