Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam be 3 hónapos...

Hogy adjam be 3 hónapos kisfiamnak a Maltofer cseppet és a Folsav tablettát?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag mindent összeken a cseppekkel, elég nyűgös lesz így hónpokon át szedetni vele. A doki azt mondta, hogy ne a tápszerrel adjam be, mert így sem nagyon nagy étkű, nehogy még úgyse egye meg.

Az összetört folsavat mivel szoktátok beadni? C vitamin cseppel összekeverhetem? Vagy akár mind a 3-at össze lehet keverni?


2010. máj. 6. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag ott marad a szájában és összeken mindent.
2010. máj. 6. 17:30
 2/8 anonim ***** válasza:
össze is keverheted, bár akkor az én lányom mindig rám köpte. én a martofelt kanálra csepegtetve magában, a folsavat összetörve tejjel vagy tápszerrel. úgy is csinálhatod, hogy kevés tápszerbe (30 mili)beleteszed és ha azt megitta akkor mehet a többi kajcsi
2010. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A maltoferrel volt nekem is elég bajom, mindent megfogott, a kisfiam előszeretettel köpködte ki. Mindig ügyesen kellett szinte beleönteni a szájába a kiskanálról, ha nem figyelt. A végére már elég jól belejöttünk, de szerencsére nekünk csak másfél hónapig kellett.
2010. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek kell a babádnak ilyen kiegészítést kapni??? Vérszegény? És a folsav? Az minek kell?
2010. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vashiányos a kisfiam, voltunk vérvételen. A folsav segíti a vas felszívódását, azért kell. A felnőtt készítmények már úgy vannak, hogy 2:1-ben, én olyat szedtem régebben Ferrograd folic-ot.
2010. máj. 6. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt a kajájába, ált. a gyümölcsbe kevertem, és így megette:))
2010. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj, bocs most láttam, hogy csak 3 hónapos,teájába esetleg?
2010. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem iszik teát és vizet is nagyon ritkán adok neki, ha sokáig csuklik.
2010. máj. 7. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!