Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerek mellol Ti hogy mentek...

Gyerek mellol Ti hogy mentek el ide oda? En nem tudok sehogy nincs auto nincs segitsegem.

Figyelt kérdés

Anyum hetkozbe dolgozik, es ferjem is. Ha valamit helyben el akarok intezni el tudom mert van babakocsi .

Igen am, de ha el akarok menni magammal is foglalkozni pl fodrasz vagy sport akkor nagy szervezesek aran tudok csak elmenni mert a 16 hos lanyom nem aksrom oda vinni.

Auto nincs hogy konnyebben kimozduljak a lanyommal. Ti hogyan oldjatok meg?


2017. febr. 2. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
autoval.
2017. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Van autóm, de attól függetlenül pl fodrászhoz, kozmetikushoz nem viszem a kislányomat, csak halálra unná magát, aminek ugye rendetlenkedés a vége.

Ilyen helyekre akkor megyek, ha a férjem korábban hazaér, vagy anyukám is tud rá vigyázni munka után.

2017. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

16 hossal mar biztos, hogy kimozdulnek akar hova, vinnem magammal.

Nekem 5 hos, nincs autom, nem a varosban lakunk, buszra ilyen ocsmany idoben nem viszem taknyos emberek koze. Hetvegen neha a paromra vagy a nagyszuleire hagyom. Azert fodrasz, edzoterem boven van am nyitva hetvegen is. Meg egy 16 hos szamara mar szerintem van pl. babanapkozi meg mindenfele program is ahol ott hagyhatod.

2017. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

16 hóssal nekem nem a kocsi hiányzott... Hanem meg kellett szervezni, hogy mikor ér rá a férjem, vagy a mama. Fodrászhoz tutira nem vinnék gyereket halálra unná magát addig. A sportolást meg megoldottam idehaza, délutáni alvásidőben.

De amúgy meg ha olyan program volt,akkor simán buszoztam ekkora gyerekkel. :)

2017. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Fodrász (ritka), műkörmös este, amikor apa itthon van (idejárok a faluba). A faluból kocsival mozdulunk ki, de nekünk sajnos muszáj, gxógytornára.

Torna alvásidőben. Amúgy viszem magammal, babakocsival.

2017. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Este vagy péntek délután, amikor a férjem korábban végez a munkában. Sport otthon alvásidőben. Mi kisvárosban lakunk, 4 évig szerveztem az életünket autó nélkül két gyerekkel. Csak utána lett, tény, hogy könnyebb, de ment anélkül is.
2017. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Hát igen, ismerős...ezek azok a dolgok, amik nagyon körülményessé válnak onnantól, hogy gyereked lesz. Az én babám még csak 4 hónapos, hát nem viselem túl jól az itthon ülést. Én ezeket a dolgokat hétvégén intézem, mikor a férjem nem dolgozik. Én ebben a járványos időszakban nem szívesen cipelem őt tömegbe.
2017. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Van néhány idős szomszédom, akikhez jár a fodrász, pedikűrös házhoz, így én is "beszálltam". Esetleg akihez jártál, megkérdezheted, h vállal-e ilyet, vagy tudna-e ajánlani valakit, aki jár házhoz. Hetvegen, amikor mama vagy ferjed otthon van, nem tudom hol laksz, de dolgozhat fodrasz nagyobb bevasarlokozpontokban.
2017. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy
2017. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bptol 60 kmre lakom, igy ha barmit akarok ott csinalni az 1 orad vonatut. A legkozelebbi nagy varos is ahova jarok edzeni az 20 km.

Nagy hegy tetejen lakunk igy a babakocsi nelkuli kimozdulas felejtos.

Mire levinnem az allomasra leszakadna a kezem.

Nos erzem az auto hianyat nagyon es nem is a penzem mulik hanem az ido hianyan hogy letegyem a jogsit es vegyunk egy autot.

2017. febr. 2. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!