Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerek mellol Ti hogy mentek...

Gyerek mellol Ti hogy mentek el ide oda? En nem tudok sehogy nincs auto nincs segitsegem.

Figyelt kérdés

Anyum hetkozbe dolgozik, es ferjem is. Ha valamit helyben el akarok intezni el tudom mert van babakocsi .

Igen am, de ha el akarok menni magammal is foglalkozni pl fodrasz vagy sport akkor nagy szervezesek aran tudok csak elmenni mert a 16 hos lanyom nem aksrom oda vinni.

Auto nincs hogy konnyebben kimozduljak a lanyommal. Ti hogyan oldjatok meg?


2017. febr. 2. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Anyukád férjed munka után vigyáz ráés talán akkor vagy hétvégente nem dolgoznak. Barátnődhöz viszed a gyereket is.
2017. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs autóm, nem is tudok vezetni. De nálatok helyben, vagy legalább kicsit közelebb nincs fodrász?

Mi megyeszékhelyen lakunk, 20-30 perc nekem busszal a belváros, de én sem viszem a gyerekeket magammal, ha fodrászhoz megyek, akkor se vinném, ha az öt percre lévőhöz mennénk (de amúgy nem a környékre járok fodrászhoz). Szombaton szoktam menni, tény, hogy olyankor vannak a legtöbben, de mindegy, kivárom a soromat (Biohair, azért járok ide, mert nem kell bejelentkezni, és mert szombaton is nyitva vannak).


Férjem, anyukám, apukám, mind dolgoznak nekem is, úgyhogy bármit, amit a gyerekek nélkül szeretnék csinálni, az csak hétvégén megy nekem is. Na jó, úszni hétköznap járok, heti egyszer, de késő este, amúgy is akkor mennék, mert fél 9-től van éjszakai jegy, akkor úszok kb. másfél órát, és az csak az enyém, ott nincs senki, csak a medence és én (na jó, meg a többiek, akik úsznak :D ) és nem csinálok semmit, csak számolom a hosszokat.

Nyilván ha emiatt vonatra kellene szállnom, inkább más sportot választanék, nekem szerencsére az uszoda még gyalog is viszonylag közel van. De ha nem lenne, akkor tornáznék otthon, vagy nem tudom, valamit biztos kitalálnék.

2017. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!