Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért elegedetlenkedik egész...

Miért elegedetlenkedik egész nap 14 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fél perc nem telik el, hogy ne cincogjon, nyekereg álló nap. Betegek voltunk mind2en, ez igaz, de hetek óta morog mindenféle szituációban, játék közben, ha nekimegy a labamnak, nem fér tőlem az ágyon, megtorlom a száját, még járás közben, mikor semmi se történik, kifakad és nekiül "nyávogni'. Azért használom ezt a szót, mert jellemzően nem sír, hanem sohajtozik, dunnyog, mint akinek semmi nem jó. Foga most nem jön, szóval másnál is van ilyen? Mivel én is beteg vagyok, voltam, egyre nehezebb így elvegezni a napi dolgokat, hogy valaki mindig aláfestő hisztit rendez a nap 12 órájában. Köszi, ha elolvastad és nem sz.ranyázol le.

#hiszti #nyűgösség #14 hónapos kisfiú
2017. febr. 2. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem már ő is unja ezt a hosszú telet. Unatkozik. Nyilván a betegség sem tett jót a hangulatának. Meg ha most betegek voltatok akkor gondolom nem nagyon voltatok semerre.


Már én is agybajt kapok, hogy szinte semmit se lehet csinálni, mert vagy -15 fok van nap közben is kint, vagy ha nem akkor szakad a havas vagy az ónos eső, ami után életveszély kilépni a házból. No meg szmogriadó van és influenza szezon, vagy mi vagyunk betegek vagy mások, szóval sem a szabadban sem fedett helyen nem lehet érdemben programot szervezni. Néha eldöcögünk vásárolni, de ezen kívül sok mindent nem tudunk tenni.


Szerintem ahogy kicsit jobb idő lesz, és több mindent csináltok, nem fog morogni annyit.

2017. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Enyem is ilyen, mert miota jeg van az utakon nem voltunk kint. Kell a friss levego nekik, nem ez a borzadaly ami most van.

Amugy meg porszivozd ki az orrat, hatha maradt meg vmi ami zavarja.

2017. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Az en 15 hosomra ra sem lehet ismerni. Annyira frusztralt a mai nap, hogy mar kapott Viburcolt is.

Borzalmas ahigy sir meg nyuglodik egesz nap.

2017. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Unatkozik. Az én 19 hósom akkor csinálja kifejezetten ezt a morgást, vinnyogást, dünnyögést, ha nem tud magával mit kezdeni. Próbáld lekötni, játssz vele, amennyit lehet, házimunka megvár. Tényleg kivinni lenne jó, de ebben a takonyban sajnos nem lehet.
2017. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelentem, ugyanez a helyzet nalunk. 15 honapos kislany. En "szirenazas"-nak hivom es szinten agyhugykovet kapok mar tole. Nagyon nyugodt, kisgyensulyozott, cuki csajszi, csak feszt szirenazik hetek ota. Szerintem naluk ez egyfajta beszed. Szinte az egesz delutan az ove, jatszunk, olvasunk, labdazunk, epitozunk, megis gondol egyet es "mondja". Ilyenkor valami mas kell neki. A levegozes is hianyzik, teny. Kitartas neked is!
2017. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok! Nem tudom ki pontozott le, de nekem mki válasza hasznos volt.

Ma végre süt a nap, járunk egyet , nekem is jobb a kedvem, és a kicsinek is.

Nektek is kitartást és levegozzetek!

2017. febr. 3. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!