Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti egész nap a gyereken...

Ti egész nap a gyereken "lógtok", vagy hagytok neki szabad teret?

Figyelt kérdés
kisfiam majdnem 2hónapos, és tök elvan magában is. Nem arra gondolok, hogy egész nap nem foglalkozom vele, hanem amikor főzök, bele a pihiszékbe, kiviszem magamhoz a konyhába, és elütögeti a csörgőket, teljesen el van magában. Ez így rendben van? Ti hogy csináljátok?
2017. jan. 9. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerencsés vagy. Én sokmindent odaadtam volna azért hogy így ellegyen ☺

Ha foglalkozol vele is akkor ez nagyon jó.

Ha ő jól elvan addig még te megcsinálod a dolgodat, szerintem nincs gond.

2017. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Rendben van. Nekem is jól elvan a kisfiam egyedül is, sokat foglalkozom vele de néha egyedül se árt, ez így volt 2 hónapos korában is (képes volt akkor addig dumálni egy piros macinak amíg túl nem ingerelte magát vele), most ha főzök inkább fiókot meg szekrényt pakol, leköti magát. :D

Nagyon piciként ha jól elvolt haladtam a dolgaimmal persze sokszor foglalkoztam vele akkor is, úgy értem nyilván nincs egész napos házimunka hanem földön is sokszor voltam vele, már most egyértelműbb mikor játszik egyedül és mikor szeretne velem.

2017. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Amikor 2 hónapos volt, ő lógott rajtam, s nem fordítva. ;)
2017. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Hat, ez elsősorban nem rajtunk,hanem a gyerekeinken mulik. Az en fiam ebben a korban az olemben sirdogalt pihenes helyett, annyira gyotorte a hasfajas. En meg vele a karomban cseppekert,szelcsoert "rogangaltam", h enyhiteni tudjam a fajdalmat. Szerencsesek

vagytok. Azert figyelj oda, h sokat legyetek egyutt akkor is, ha o nem "harcolja" ki.

2017. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van .
2017. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van :-)

Az egyik gyerekemnél én is gy csináltam. A másikkal nem, ő nem volt el jól.

Azóta is figyelek rájuk és ha elvannak, akkor nem megyek oda "megzavarni" őket. Ha gondjuk van úgyis szólnak :-)

2017. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat:)
2017. jan. 10. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!