Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, hogy ugye...

Nyugtassatok meg, hogy ugye ti sem egesz nap a babatokkal foglalkoztok? (olvasas, mondokazas, enekles. Es ilyenek)

Figyelt kérdés
Neha azert egyedul is van a jatekaival, vagy hagyjatok akar egyedul is a kisagyban , hogy talalja fel magat.... Elso babam es van amikor ramtor a lelkiismeret, hogy nem vele foglalkozom, hanem eppen takaritok stb. /8 ho/
2017. jan. 13. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell vele egész nap foglalkozni.

Két evés között már 2-3 hónaposan is el volt egyedül. Vacsi előtt volt az együttjátszós idő. Közben azért ránéztem, ha sírt.

2017. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy nem kell egesz nap rajta csungeni.

Az neki sem jo.

Az enyem 8 honaposan elvolt 20-30 perceket a jatszoszonyegen , vagy a pihenoszekben 30 percet siman. De ott volt ahol en , igy latott.

2017. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nézzük, hogy az "én időm" az a 2-3 óra, míg alszik (most), akkor DE. Ezt leszámítva mindig a fenekemben van, terelgetni kell, figyelni rá (járni tanul, esik-kel), szórakoztatni, a szepa miatt nincs el, matrica.
2017. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Azt hittem csak en vagyok ilyen!

Sokszor hagyom "egyedul" kisagyban,jarokaban, de azert ott vagyok par meterre. Fozni ugy szoktam h o az autos ulesben ul. Es van h lelkiismeret furdalasom van h csak csinalom es hozza sem szolok. Van h csak ugy elmelyedek magamban. De ha sir persze odamegyek. Altalaban annyi eleg h visszaadom a cumijat v atrakom masik helyre.

De meg igy is napi 4-6 orat biztos h jatszom vele.

Meg nincs fel eves szoval nehez lekotni. Alig varom h meselhessek neki.

2017. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindig velem van egy helyen, csak eppen tobbszor magara hagyom a jatekokkal kb.fel orara, mert ennel tobbet persze nem szorakozik egyedul
2017. jan. 13. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell egész nap vele foglalkozni. Ha jól elvan éppen magában, akkor nem is szabad megzavarni és nyösztetni, hiszen akkor ő is elmélyült a kis játékában ami neki jó. Ilyenkor elég ha éppen rálátsz mit csinál.


Nyilván van olyan baba aki többet van el magában és van aki kevesebbet, de lehetőség szerint nem kell egész nap szórakoztatni őket. Kifejezetten káros, ha anyuka egész nap tálcán kínálja a programokat, ugyanis a gyerek nem tanul meg magától játszani, mindig másokra lesz utalva, mert egyedül azt se tudja majd mit csináljon.


Képzeld akinek 3 vagy több gyereke van...na ott aztán nincs olyan, hogy anyuka egy gyereket szórakoztat egész nap. És a nagyobb testvérek sem mindig éreznek kedvet a kis "szarossal" játszani.

2017. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is főztem, házimunkát végeztem, de sokszor ott volt a nyomomban, "segített". Másfél éves kora óta (szeptembertől) egyetemre járok, így még kevesebbet tudok vele foglalkozni.
2017. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!