Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott sóskából hogyan...

Fagyasztott sóskából hogyan csináljátok a főzeléket?

Figyelt kérdés
Natúr sóskapürét vettem és nagyon savanyúnak találom. Felforraltam és tettem bele pici cukrot, de még így is ehetetlen. Főztem hozzá krumplit is. Mit csináljak vele?
2010. máj. 7. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is savanyúnak találom,a babám se ette,szóval inkább nem adok neki,majd csak akkor,ha úgy eheti,ahogy én szeretem. A spenótot próbáld inkább,annak nincs sok ize,babám szereti. Én úgy csinálom,hogy kiveszem,hogy kiengedjen,fözök krumplit csirkemellel,ha már majdnem megfött,hozzáteszem a spenótot,kb 10 perc és kész. De legutóbb úgy csináltam,hogy egy kis olajon pici hagymát piritottam,a csirkemellet is átpiritottam kicsit,beletettem a krumplit,felengedtem vizzel,majd mikor majdnem kész,bele a spenót és 10 perc múlva kész. Babám szereti,de a sóskát nem,de én se enném meg,nagyon savanyú,cukrozni meg nem akarom.
2010. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezt kihagyjuk. Én magunknak nem szoktam sóskát csinálni, anyukám pedig nagyon megcukrozza, de azt én sem szeretném. A spenóton már túl vagyunk, az én babám is imádja :) De azért köszi.
2010. máj. 7. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak egy nagyon kevés sóskával csináltam, kb 2 teáskanállal. Krumplival, répával összepépesitettem, cukrot nem is tettem bele, hanem 2 kanál tápszert. Megkostoltam, igy nem volt savanyú, viszont sok ize sem volt, de a babámnak izlett.
2010. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!