Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4x4es kutaccsal született a...

4x4es kutaccsal született a lányom, most 5 hónapos és 3x3as. A háziorvosunkat az ilyen nemigen hatja meg. Nagyon félek, hogy baja lesz. Ki mit tud a kutacsról?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen MI a problémád?
2017. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Problémám nem nő befele.

Napi 2 csepp D-Vitamint kap

Mindenkitől azt kapom,hogy ez nem jó már alig kéne,hogy kutacsa legyen

2017. febr. 7. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak is ennyi volt 5 hónaposan. Egyébként általában 18 hónapos körül záródik a kutacs.
2017. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora baromságot. Akkor lenne baja, ha már bezáródna...

7 és 18 hónap között záródik a nagykutacs.

2017. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes ütemben záródik. Aki azt mondja, hogy nem, annak sosem volt még gyereke és olyanba dumál bele, amihez nem ért. Még 1 éve van benőni.
2017. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem 18, hanem 24 hónapig kell záródnia. Most kérdeztem rá, mert a 19 hónapos lányomnak még mindig van egy picike. Neki is nagy volt mindig egyébként, minden orvos azt mondta, hogy ez nem baj, legfeljebb később záródik, az lenne baj, ha túl hamar záródna. Anyukám mondta egyébként, hogy nekem is sokáig nagy volt.
2017. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A masodik gyerekemnek volt nagy kutacsa mindig is. 1,5 eves koratol meg nem is ereztem, hogy zarodna. 1 honappal a masodik szulinapja elott is meg siman erezni lehetett. Aztan egyszercsak eltunt, pont 2 eves korara.

A mi gyerekorvosunk raadasul azt a nezetet vallotta, hogy a legujabb kutatasok szerint semmi koze a d-vitaminnak a kutacs zarodasahoz, ez egyeni jellemzo. Nem is kellett dupla cseppet adni neki.

2017. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!