Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kurtyog a babám hasa?...

Mitől kurtyog a babám hasa? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka hallottam, hogy olyan hangja van mintha csikarná. Nem sírt, csak mocorgott olyankor tehát zavarja.

Nem hiszem, hogy ettem olyat ami ezt okozhatná. Reggelire szalámi póréhagymával, délbe sült krumli csirkehússal, este jogkurt, meg barack. Ezeket mind szoktam enni máskor is.


2010. máj. 8. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

"Nem sírt, csak mocorgott olyankor tehát zavarja. "

ez butaság. Nem zavarja. Legalábbis nem nagyon. Mocorog, mert az élet ilyen, mozgással jár. Mozog a baba, és a hasa is mozog. Örülj neki.Azért nem kell a SZÉLtől is óvni :))Megbirkózik ezzel ő önállóan. Ne tégy semmit!

Meg kell érnie az emésztésének is, ezen az úton van most.

2010. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első hozzászólóval. Ezek természetes dolgok, emészt...nem kell mindent kivédeni. Ha annyira zavarná, akkor sírna, mint pl. az ugynevezett hasfájós babák. Őket tényleg zavarja, nagyon csikar a kis pocijuk, de ha csak mocorog, akkor avval nem kell foglalkozni.
2010. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Korgott a gyomra. :)
2010. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Első vagyok. Hadd tegyek egy megjegyzést! Ha sokáig akarsz szoptatni, jól akarod lakatni, akkor egyél sokkal több levest. a 0-nál:)

minden nap.Reggeli: kakaó, v. gyümölcslé, tízórai, tea, joghurt gyümölcslé, ebéd: leves, gyümölcslé, uzsonna: tea, tej, kakaó, vacsora: leves, utóvacsora: joghurt.

Így kiszáradtok, mint a régi kút...

2010. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem tudom miből gondold, hogy nem iszom elég folyadékot, és nem eszem levest. Legalább 3 litert iszok. és minden második nap eszem levest is. Minden nap eszem főtt ételt.

Azért kérdeztem mert eddig nem csinált ilyet a hasa. És álmában mindig mocorgott meg nyögött olyankor tehát zavarja.

2010. máj. 8. 14:53
 6/6 A kérdező kommentje:
másrészt nem korog a hasa, (azt azért meg tudom különböztetni) mert mindig evés után csinálta, és 120 ml-ket eszik egyszerre. Nem hinném, hogy igy kiszáradna.
2010. máj. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!