Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves baba megehet egy...

Egy éves baba megehet egy egész banánt?

Figyelt kérdés
Reggel levittem a kislányom a háziorvoshoz,mert magas láza volt este. Mondtam,hogy előző délutàn még semmi nem látszott rajta,megevett egy banánt is. Erre jól lecseszett a doki,hogy egy egész banán nagyon sok,nem szabad annyit neki adni. ???? Más mit gondol,tapasztalat? Azért már nem kisbaba,2 hét múlva egy éves.
2017. febr. 16. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
fogalmam sincs miért ne ehetne meg 1 egész banánt.. kívánta - ízlett neki, semmi baja nem lesz tőle, az én fiam is nagy banános volt ennyi idősen...
2017. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megette a felét és még kér, akkor adsz neki, ennyi... Megnézem azt, aki nem ad többet, elnézi, hogy a gyerek sírni kezd, csak mert a doki azt mondta.


Enyémek is volt, hogy megettek ilyen idősen egy banánt.

2017. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Èn is így vagyok vele...
2017. febr. 16. 13:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De ezt mivel indokolta a doki? Mi baja lenne egy banántól? :O
2017. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
meg. a fiamnak másfél évesen volt egy olyan korszaka, hogy napi 2-3 banánt evett meg, mindezt egyszerre, nem több részletre elosztva. Ez volt az uzsija ébredés után. Nekem is durva volt, de ha egzt szereti, hát ezt szereti. végülis nem chips vagy kóla :)
2017. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az jutott eszembe, hogy esetleg szorulást okozhat neki, amiatt mondhatta.. mást nem tudok elképzelni...
2017. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Réges-rég megeszik az én kisfiam is egy egész banánt, sőt. A tízóraija egy alma gyalulva, egy jókora banán karikázva és két győri édes zabkeksz volt. "Csak" egy egész banán egy étkezésre minden, csak nem sok. Hónapok óta tízórai vagy uzsonna nálunk az egy banán plusz még valami, egy alma, keksz, túró, mikor mi.
2017. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok, egy éves múlt, azt nem írtam.
2017. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
A banánnak magas a kálium tartalma,ami nagy adagban a szívnek nem tesz jót.Talán erre gondolt az orvos,bár közölhette volna,hogy konkrétan miért nem ajánlja.
2017. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez jó. Én egy évesen egy egész kacsacombot megettem. :D Melyik szülő ne adna a gyereknek, ha nézi, kívánja, és eszi?
2017. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!