Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta alussza át babád az...

Mióta alussza át babád az éjszakát?

Figyelt kérdés
Babám 3 hónapos koráig átaludta. Akkor kórházba kerültem, 2 hétre. Azóta csak velem hajlandó aludni, és sokszor kel éjjel, kétszer-háromszor enni is. Szerencsére egyből vissza alszik, de napközbe 3x alszik, mert éjjel nem piheni ki magát. Van valakinél valami, ami bevált? Éhesnek tényleg éhes, mert eszik is. Este tejpépet kap, azt hittem attól majd jól lakik, de attól sem alszik egész éjjel. Tápszeres egyébként. 8 hónapos.
2017. febr. 17. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

3 honapos kora utan aludta at.

Vigyazz a tejpeppel tapszer mellett! Nagyon sok nekik ennyi tej. En is elkezdtem tejpepezni es nem tudtam miert nyugtalan...aztan rajottem h felfujodik ennyi tejes dologtol. Azota gyumolcsos-gabonas bebietelt kap inkabb.

2017. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
1 éves kora után aludta át először. Addig min. 2x keltünk.
2017. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
1es velemenyet osztom en is :) Inkabb fozeleket husival probalj vacsira :)
2017. febr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
6 hetes kora óta.
2017. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Napra pontosan 15 honapos kora ota. Addig min. 3 szor kelt, hat kivoltam teljesen.
2017. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Lányom 18 hónapos korában kezdett jól aludni, fiam 10 hónapos, sokat kel, mostanában 4-10 alkalommal.
2017. febr. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Adhatsz már tartalmasabb vacsit a tejpép helyett, alvás előtt még egy adag tápszer és az éhség nem fogja felkelteni. Lehet, hogy ellenőrzi még egy darabig, hogy ott vagy e, de ez sok gyereknél így van. 8 hónapos tápis gyerkőcnek viszont enni nem kell éjszaka.

Kitartás, hamarosan jobb lesz:)

2017. febr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

2 hónapos kora óta alussza át. Néha azért van, hogy felkel 3-4 óra körül.

Előtte 2-3x keltünk éjszaka.

2017. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 7-8 honapos kora ota. De ez sem olyan, hogy azota egyszer sem kelt fel ejszaka. Ha fogzik, akkor egyszer 10-11 kozott kel. De pl a hegen kettoszor rosszat almodott, es mindketszer nagyon nagyon sirt percekig, nem lehetett semmit csinalni vele. Par perc utan megnyugodott, evett es aludt is vissza. De normal napokon mar nem kel fel. Most lett 1 eves.
2017. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan rövid ideig az enyém is átaludta, majd 4 hónaposan sokszor kelt, 11 hónaposan voltak már átaludt éjszakák, most másfél éves és ha felkel éjjel az már ritka, hőmérsékleti gond miatt max. Olyan 14 hónapos kora óta telnek könnyen az éjjelek.
2017. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!