Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányéves kortol vihetem a...

Hányéves kortol vihetem a babát horvátországba?

Figyelt kérdés
Sosem voltunk nyaralni az èven mentünk volna de terhes lettem. Agusztusban dogok szülni. Első gyerek nem tudom èlvezhető lenne e màr jövőre a nyaralàs vagy meg tul pici lenne?
2017. febr. 20. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
1évesen már voltunk olaszban vele. Ha igazodtok hozzá semmi baj nem lesz. Igen élvezhető :)
2017. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi voltunk annak idején fél évessel és élvezte. Az utazás egyedül a macerásabb, hiszen sok órát kell végigülnie hordozóban, sokszor meg kell állni... de kibírható.
2017. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi tavaly voltunk az akkor 9 hónaposommal, rengeteg babát láttunk, tőle sokkal kisebbeket is.
2017. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Addigra már majdnem egy éves lesz de szerintem rosszabb mintha kisebb lenne mert ilyenkor mar menne mindenfele, neked meg persze menni kell vele.

Ha pihenni akarsz (egesz nap feküdni a strandon) akkor ne vidd el vagy ne menjetek.

De ezt neked kell tudnod.

2017. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem 2 eves kor alatt tul kicsi hozza, de mindenki maskepp csinalja.
2017. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem alszanak sokat màrmint akkor maradnom kell velw a szàlodàba. Vagy ebben a korban mar napközbe kint lehetek vele. Kb juni közepèn mennènk
2017. febr. 20. 11:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy 10 hónap körüli még jellemzően 2-3-szor alszik napközben, de nyáron a déli órákban egyébként se ajánlott kint lenni kisgyerekkel.
2017. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Teljesen szülője válogatja, mennyire utazósak vagy sem egy gyerekkel. Nekünk egyszerűbb volt a nyaralás, amíg kisebb és egy helyben marad, na meg könnyebb ölben vinni. Ha az enyémekből indulok ki, négykézláb és balesetveszélyesen fog valószínűleg közlekedni, de nem biztos, hogy mindenhol le akarnád rakni. Az autózást hol élvezni fogja, hol alszik, hol elege lesz, hogy be van kötve és biztos a legrosszabbkor lesz éhes vagy akar szopni vagy kakil be. Jókat aludhat babakocsiban. Az étteremben nem fogja megvárni, amíg ti esztek, viszont válogatós, hangos és koszos lesz. Egy szuper szállodában is jó eséllyel kaptok idegbajt majd a konnektoroktól, dísztárgyaktól, vezetékektől, erkélytől, minibártól... És hát cipelni kell az egész háztartást és vagy alszik az utazóágyban vagy se. De ő biztos nagyon fogja élvezni :)
2017. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10 hónaposom van, most eléggé küzdelmes vele az élet. Úgy érdemes menni, hogy vagy mikor még nem mászik le a takaróról (ez nálatok kb tél lesz), vagy mikor már jár és ő is élvezi. Egy kúszó-mászó örökmozgóval nem igazán tudsz mit kezdeni nyaraláskor. Érdemes megvárni, hogy járni kezdjen és gyorsan elmentek egy last minute-ra, ha az első nyarán már sikerül ☺
2017. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De mivel még az is normális, ha csak 18 hónaposan indul el, a 2 éves kori nyaralásra van a legnagyobb esély;)
2017. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!