Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-16 fokban egy tíz hónapos...

15-16 fokban egy tíz hónapos babának mi a megfelelő öltözék? Babakocsiban is lenne, de kint is sétálnánk egy picit (már lépeget).

Figyelt kérdés
Sapka, body, harisnya, vékony nadrág, vastagabb nadrág, póló, pulcsi, meleg kabát sok?

2017. febr. 28. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A harisnya-dupla nadrág egyértelmüen túlzás, ez minusz 10 fok környéken kellene legfeljebb, meg a vastag kabát is fölösleges.


Legfeljebb harisnya-vékony nadrág (szerintem zokni-nadrág böven elég) egy póló, pulóver meg átmeneti kabátnál több nem kell.

2017. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy az első írja. Nem szabad túlöltöztetni.

Tavaszi sapka bőven elég, body, harisnya egy vékonyabb nadrággal, póló, pulcsival, és egy átmeneti kabát.

Ha te nem veszel fel 3 réteget, akkor rá se adj annyit. Úgy öltöztesd, ahogy te is jól érzed magad kint.

2017. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hos a kisfiam.delutan a melegebb idoben bady,harisnya,vekony puli,atmeneti overal(ami nem belelt) es tavaszi sapi van rajt.pluszban viszek vekony es vastag pledet mert eleg valtozekony az ido.

Amit irtal az szerintem sok,foleg,hogy mar setalgat is.mit adtal ra a -10 fokban?

2017. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony sok. :)


10 fok alatt: meleg kabàtot, rendes sapi. Harisnya és vastag nadrág


10-15 fok: sapka átmeneti, àtmeneti kabi, bêlelt nadrág zoknival, vagy harisnya véknyabb nadrággal


15- : vékony sapi, átmeneti kabi, sima nadrág zoknival


Én így öltöztetem. :D Ja persze póló(body)pulcsi. Ha nagyon hideg van akkor hosszú body, hosszú ujjú póló is.

2017. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! :) Mivel elég szeles még az idő, azért voltak kétségeim, de akkor így már rendben lesz a dolog! :)
2017. febr. 28. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!