Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szokassam le 5 hos...

Hogyan szokassam le 5 hos babamat a hisztirol?

Figyelt kérdés
Ha valami kell neki (pl. taviranyito, telefon stb) amit nem szivesen adok neki oda, hisztizik, sir. Vagy ha pl azt akarja hogy felalljunk vele akkoris ezt csinalja. Errol hogy szokassam le? Hiaba mondom neki, o meg nem erti.

2017. febr. 28. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miért, te hogyan akarod leszoktati róla, hogy életkorából adódóan fel akarja fedezni a világot? Beragasztani a száját? Rácsapni? Büntiszékbe ültetni? ÖT HÓNAPOS CSECSEMŐRŐL BESZÉLÜNK! Még ülni is csak most tanulhatott meg! Hogy akarsz egy ekkora kisbabát bármiről is leszoktatni? Főleg egy teljesen természetes, átlagos dologról?


Sajnálom a gyerekedet. Komolyan, IQ-és EQ-szinthez kéne kötni a gyerekvállalást.

2017. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11-es

Én pedig téged sajnállak, hogy nincs jobb dolgod mint itt osztani az észt! Meg ha úgy is gondoltam volna, és buta lennék akkor sem kért senki negatív kommentet! De természetes nem úgy gondoltam, mint ahogy azt már írtam. Többen is értették hogy hogyan gondolom, akkor te miért vagy ennyire értetlen? És miért jár egyből a szád?


Hát ha ahhoz lenne kötve, akkor neked biztosan nem születne gyereked!

2017. márc. 2. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!