Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak. Egy hetes mult...

Anyukak. Egy hetes mult hetfon a babam?

Figyelt kérdés
Ejszakaink huzosabbak (felkel es nyitva a szemecskei varja h szorakoztassuk :) ) nappal szepen alszik nyugodtan. Ebbol gondolom a tejjel nincs gond. Na meg szepen van teli pelusok is. Valoszinu megvannak fordulva ejjeleink es nappalaink. Keltegetni nem akarom ot. Szerintetek be fog allni nala mikor van ejjel es nappal?
2017. márc. 1. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy be fog állni. ettől függetlenül éjszaka nem kell szórakoztatni, etesd meg, aztán fektesd vissza, egyéb esetben sosem fog átállni a normális kerékvágásra. egy ekkora baba gyakorlatilag csak eszik meg alszik, minimális még az ébrenléttel töltött idő, de én nem parádéznék neki éjszaka, etetés után elsötétítés, nem kell magár hagyni(nem tudom veletek van-e avagy külön szobában), de abból semmiképp sem csinálnék rendszert, hogy éjjelente szórakoztatom. Ilyenkor még minden nagyon képlékeny, összefolynak a dolgok, de azért éjjel szerintem maximum etetés és pelenkacsere legyen, mikor nappal van ébremn, olyankor lehet aktívabban foglalkozni vele, már ha igényli, ez ilyen korban még nagyon eltérő lehet. Az én fiaim ilyen picinek gyakorlatilag csak az etetések idején voltak ébren, de hát ahány gyerek, annyi féle...
2017. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
HArmadjara kerdezed, eloszor is ertettuk, meg hanyszor kell ezt olvasni ?
2017. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom elso. Masodik nemtudom mirol beszelsz ma kerdeztem eloszor..


Nem szorakoztatjuk ot ejjel. Igazabol o magat szorakoztatja hangjaval :)

Remelem beall neki. Aldott jo baba lenne ha ejjel-nappal forditva kebbe :D

2017. márc. 1. 10:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Tegnap azt kerdezted, hogy ejjel miert kel, meg, hogy eleg - e a tej nem - e azert kel. ( felismerheto a stilus )

Azert mert egy hetes!

Bar erdekes en az egy hetesem mellett nem gyakorikerdeseztem egesz nap.

2017. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen. Latom a te stilusod ilyen lekezelo mas anyukakkal nem csak velem. Tokeletes anya lehetsz :D

Tegnap ejjel jelentkeztem be az oldalra.. de koszonom a kovetkeztetest.

Es ha nem tetszenek masok kerdesei akk minek jarsz ide kedves snyuka? Usd el massal az idod!

2017. márc. 1. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

Abszolút ugyanaz a stílus, telefonról, ékezet nélkül írsz, sok hibával...

2017. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is hetfon mult egy hetes a babam es itt is hasonlo a helyzet. Nappal alszik mint a bunda ejszaka pislog nagyokat es sikongat...ahogy irtak kicsi ejszakai feny etetesnel es nem tarsalogni vele... en is igy probalom kisebb nagyobb sikerrel :) de hiszem h majd beall az ejszaka es a nappal.
2017. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne is mondd ejjel nem tarsalgok vele mert igyis nehez fent maradnom :)
2017. márc. 1. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én teljesen olvadok. Nekem kistestvérem lett. :D

Úgy kell tőle pajszerral elválasztani. xD

Édesanyánknak (igen, már többes szám!!! :))))) nincs teje, így tápszerrel kell etetni. Hát én végigbőgöm az etetést. xD :D

Csak meg ne tudja öcsike, mikor kamaszodik. :DDD

Mikor megláttam, szintén bőgtem. :D

Apám is, csak ő a nevetéstől, hogy ennyire meghatódtam. :D

Anyunak mi készítjük a kaját, házimunkát is mi visszük, és ilyen szorgalmasak sosem voltunk.

Anyu válasza meg: "De édesek vagytok. Nyugiii, csak anyuka vagyok, nem béna." xD

Ez volt akkor is, mikor én születtem, csak akkor nem bőgtem 0-24-ben. :DDD Vagy de? :DDDD

16/f

2017. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!