Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkapta babátok, ha torokgyull...

Elkapta babátok, ha torokgyulladásotok volt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 12:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyanok irjanak, akiknek tenyleg virusos torokgyulladasuk volt, nem csak egy kis kohoges.
2017. márc. 3. 12:12
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen, nekem is és a férjemnek is fájt csak a torka, babámnál meg 3 napos magas láz jött ki,torokfájás,majd 3 napig pöttyök, kiderült parvo vírusunk volt ami felnőtteknél csak torokfájásként jelentkezik.

Én meg azt hittem ilyen csak a kutyáknál van..

2017. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem brutális mandulafájásom volt, nem tudtam nyelni. Aztán elment a hangom is két napra "nyaralni", végül csak fájt a beszéd. Utána sűrű nátha. Babám nem kapta el, csak szopik.Ennek már egy hónapja, akkor 3 hónapos volt. Férjem is beteg volt és az egyik tesó is.
2017. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem volt eddig hasmenes, kisebb natha meg egy mandula gyulladas szeru fajdalom amivel nem mentem orvoshoz, ezeket mind nem kapta el. Tapszeres. De most felek h elkapja, ez eleg eros betegsegnek tunik...
2017. márc. 3. 12:58
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen! :(


Bár én már kb hétfő óta jól vagyok, de a gyerekkel épp ma voltunk dokinál, mert nagyon csúnyán köhög és bizony be van gyulladva a torka. Pedig már kezdtem reménykedni hogy nem kapja el. Egyébként 17 hónapos és 2 hónapos koráig volt anyatejes, és eddig ez az első alkalom hogy beteg, még csak hőemelkedése sem volt, ha oda kerül a sor hogy beadj Isten belázasodik még csak azt sem tudom hogy kell a kupot beadni. Ennyit az anyatejről.

2017. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira bántja a szemem az ,,ennyit az anyatejről,, mondat! Bocs, de 2hónapig szoptattad, az nem nagy valami. Ha még mindig szoptatnád, lehet, hogy nem lenne beteg.Az, hogy kapott anyatejet, nem azt jelenti, hogy soha életében nem lesz beteg.
2017. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azert ha ilyen egyszeru lenne, nem lennenek vedooltasok, hanem beteg anyak tejet palackoznak a gyerekeknek:)
2017. márc. 3. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves 6os! Te nagyon félre értetted az írásomat. Az anyatejes babák anyukái mind leoltják a tápszereseket, hogy majd meglájuk minden betegséget el fog kapni blablabla.... 17 hónapos Tápszeres gyermekem most kapta el első komolyabb betegségét. Eddig kis orrfolyással megusztuk, és szerintem nem a 2 hónapnyi anyatejnek köszönhetően. Szóval még 1x ENNYIT az ANYATEJRŐL. (Remélem most áment az irónia is)
2017. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te sem értetted meg amit én írtam! Szerintem sem a 2hónapnyi anyatejtől nem volt beteg a gyereked. Mert az csak addig véd ameddig kapja! Mint ahogy mondtam, attól, hogy kapott anyatejet, az nem azt jelenti, hogy soha nem is lesz beteg!!!! Nyilván akkor nem lenne beteg ember, nem lennének gyógyszerek, meg védőoltások.

Olvass csak utána egy kicsit jobban az anyatej jótékony hatásairól.

2017. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jelentem 38 fokos lazzal gondozom a gyereket egyedul 2 napja..meg nem beteg
2017. márc. 4. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!