Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan utasítsam vissza a sok...

Hogyan utasítsam vissza a sok holmit?

Figyelt kérdés

Apám barátnője olyan helyen dolgozik, hogy tud hozni pelenkát (200db). De mi van ha nem jó? Dobjak ki 200 pelenkát? Vagy keresgéljek nekik új anyukát?

Meg olyan helyen dolgozik ahová visznek be ruhát,erre onnan is hozni akar. De én nem akarok ilyen "segély" ruhát ráadni.

Apa veszi a babakocsit, ezért, hogy mondjam, hogy az jöhet, de a pelenka meg a használt ruhát hagyjuk?

Sok új ruhát kapok a baratnőjétől tudom ezektől is elesnék ha visszautasítanám.

Mi legyen szerintetek!?



2017. márc. 3. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Fogadd el, azt vidd el te a rászorulóknak ilyen gyűjtőhelyre
2017. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Dolgoztam önkéntesként sok önkéntes,segítő szervezetnél, sajnos mindenhol kiválogatják :/

Amit kapok tőle az új :) Együtt megyünk el vásárolni.

2017. márc. 3. 23:17
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Kedves Kérdező! Írtam Neked privátot, megkaptad?
2017. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%
Fogadd el és amire nincs szükségetek add a védőnőnek, ő tudni fogja, hogy ki van rászorulva és oda tudja neki adni, legalábbis nálunk ez bevált módszer.
2017. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!