Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kaphat először csokit a...

Mikor kaphat először csokit a baba?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 10:32
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem baba nem kaphat. Én másfél éves kora után adtam a fiamnak egy kis kockát. Most 2 éves ,egy héten egyszer kap egy kindercountryt, vagy egy knopperszt.
2017. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
26%
szerintem azzal, hogy csak ekkor meg akkor csak egy ekkora meg akkor kis darabot adtok,pont az ellenkezőjét éritek el. Mert majd ha a mama vesz neki sutyiba, egyből be fogja tömni az egész táblával, mert tudja, hogy anya úgyis elveszi, ha meglátja, márpedig ez nekem ízlik és meg akarom enni.
2017. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
12%

Egy éves kora után, de akkor is inkább csak kóstolgatni.

Egyébként min akadtál ki? Te máshogy gondoltad? Akkor meg minek kérdezel, ha neked úgyis határozott véleményed van, és aki máshogy gondolja, annak úgyis beszólsz?

2017. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Úgy értettem mikor nyalhatha meg. Vagy mikor reszelhetek ra a tejbegrizere mondjuk egy kicsit.
2017. márc. 6. 01:06
 25/43 A kérdező kommentje:
Nincs hatarozott velemenyem, azert kerdeztem. Olyanoknak szolt nyilvan akik adnak csokit, nem azoknak, akik nem.
2017. márc. 6. 01:07
 26/43 anonim ***** válasza:
45%

Ennek így nincs értelme, hogy "akik adnak csokit". Itt a többség ad, vagy szándékozik majd adni, de NEM BABÁNAK, mert babák nem kaphatnak még csokit. Ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy babák mikor kaphatnak először tejet, vagy málnát, vagy mézet, vagy mit tudom én, amit nem szabad egy éves kor alatt adni, és ezek után azzal jönnél, hogy ja de téged azok válasza érdekel, akik akkor is adnak.

Pedig megkaptad a választ a kérdésedre, baba még nem kaphat, 1-2 éves kor után viszont már - mértékkel - igen. Biztos van, aki pici babának is ad, én is láttam ilyet, ők azok, akik magasról tesznek rá, hogy ezzel nem tesznek jót a gyereküknek. Nem is értem, hogy hová sietnek ennyire, miért olyan jó buli csecsemőnek csokit adni.

2017. márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
44%

Sulis farsang, anyuka szinte tomte a kilenc honapos gyerekbe a sutit...Latszott, hogy nem eloszor. Nem kostolgatta, szinte falta.


Ez is felesleges meg, de a csokinyalogatas is.

2017. márc. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
56%

Miért szeretnél neki adni? Szüksége nincs rá, jót nem teszel vele neki. Minimum felesleges, de inkább ártalmas. Akkor minek?


Attól, hogy babaként nem kap, később majd igen. Mindennek eljön az ideje. 1,5-2 évesen bőven ráér.


A nagyszülők meg nem tömik a hátam mögött; egyrészt mert értelmes felnőttek, másrészt mert tele van a korosztályuk cukorbeteggel, nem szeretnék hogy az unokájuk is az legyen.

2017. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

En egyetlen cukorbeteget sem ismerek se a sajat se a mostani generaciobol, szoval biztos baromi gyakori...

Azert gondoltam hogy adok neki mert nagyon szereti az edesebb (gyumolcsos, babakekszes) dolgokat, es biztos orulne az uj finom iznek.

2017. márc. 6. 15:06
 30/43 anonim ***** válasza:
12%

Akkor vegyél neki sztracsatellás tejpépet.


De ha már itt tartunk, egy BABÁNAK tejbegrízt sem szabadna ennie. Ha már kisgyerek, csak te nevezed babának, akkor nyugodtan reszelj rá (bár totál felesleges).

2017. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!