Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyi időközönként és...

Nektek mennyi időközönként és mennyit eszik a 2 hetes babátok?

Figyelt kérdés
Nekem születése óta nem kel magától ébreszteni kell 2-3 óránként.(ezt mondta a nővér). De hiába keltegetem néha nagyon lusta felkelni van amikor fél órákat kell piszkálni, ébreszgetni hogy felkeljen. Es képes este 10-hajnali 3ig aludni. Mitől van ez? Mit tegyek?
2017. márc. 4. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekunk is valtozo...van h 3 orankent ora pontosan ebred es enni ker, de van h alszik 4 orat is. En mondjuk hagyom es nem ebresztem.A vedono azt mondta csak akkor ebresszuk ha meghaladja a 4 orat...

Az en babam 3 orankent 60 ml tapszert eszik de tegnap ota 2 orankent koveteli a 60 ml. Ugy hogy ma delelott megemeltuk az adagjat 90 ml re es igy 3-3.5 orankent ebred enni. Ma vagyunk 12 naposak :)

2017. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém három hetes. Anyatejes, de sajnos inkább üvegből, mint ciciből:(. Szóval, tudom, mennyit eszik.

Átlag 3 óránként ébred, ébreszteni nem szoktam. Szopizás után (ami inkább cicizés), megeszik 60 ml anyatejet üvegből. Ha nem hajlandó szopni (ilyen is szokott lenni), akkor lenyom 90-100 milit.

Azt olvastam, hogy testsúly kg-ként 150 ml a napi adag, azt kell elosztani annyi étkezésre, amennyit eszik.

Én nem szoktam számolgatni, annyit eszik, amennyit akar, bőven többet kínálok neki, mint az adagja.

2017. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!