Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor engedted le a kiságy...

Mikor engedted le a kiságy matracát teljesen? Miket csinált akkor már a Babád?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Épp a múlt héten, akkor volt 8 hós.Kénytelenek voltunk, mert feláll minden mellett,felkapaszkodott a rácsba. Mászik mint a villám,ülésből indul, mászásból visszaül.Egész nap menne, pörög, nagyon aktív bébi.Ja és nincs el magában, 24 órás lányka.:))
2010. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy döntötem nem várom meg, míg felül babám. 5,5 hónapos és 73 cm. Múlthéten engedtük le teljesen, mert már egész ügyesen felhúzza magát ülésbe a rácson.
2010. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom szintén 5.5 hós. Mivel már négykézláb kutyázik, és kiül oldalra, így a feje átér a rácson, és mivel a kisbabák fejnehezek, elég egy kis kibillenés és már ki is esne, így már lejjebb tettük.

A fiamnak anno csak 8 hónaposan kellett letenni, mert akkor kezdett 4kézláb felmenni, mászni és felállni a rácsok mentén.

2010. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy a kicsi napra 6 hónapos korában, mondtam m páromnak, hogy tegye közeépső állásba.

lerakta, majd aznap este megyek be lányomhoz, mert sírt és állt a kiságyában.

Úgyhogy még aznap este le lett rakva a legals állásba.

2010. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi akkor raktuk le, amikor letépte az ágya fölött a forgó nyuszikat. Pedig még fel sem tudott állni.
2010. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először 3 hónaposan engedtük le egy fokot, amikor elkezdett hasról hátra forogni és fekvőtámaszozni.

Aztán 6 hósan engedtük le teljesen, mert féltünk, hogy felhúzza magát.

2010. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi!

nekem 5 hós múlt,csak valahogy én korainak gondoltam,de a lányom is 72 cm!

én a hétvégére terveztem!

löszi mégegyszer!azt hittem túl aggódom!

2010. máj. 10. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!