Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki volt már...

Van itt olyan, aki volt már verejtékvizsgálaton babával? Ezt csak a cisztás fibrózis kiszűrésére használják? Hogyan végzik a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Kisfiamnál el fogják végezni a verejtéktesztet. Nagyon aggódom, hogy a cf gyanúja felmerült egyáltalán. Volt akinek mennie kellett, de negatív lett az eredmény? Mi volt a baj ebben az esetben?

2017. márc. 6. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Én 11-12 éves lehettem most 14 vagyok anyukám baromira megijedt amikor utananezett a CF-nek amugy nem veszes a viszgalat,bar kis gyerekeknel nemtudom hogy van,rákötnek egy oraszeru kis karpantot a csuklodra inni kell forro teat,ezt kirbe kell tekerni sallal,es nagyjabol ennyi ez ra van kotve egy atlatszo csovel a gepre es az lemeri nekem negativ lett,ugyhogy jo volt
2017. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Es igen altalaban a CF-seket nezik ezzel a vizsgalattal
2017. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a választ! Babánál is így volt, csak nem fél óra, hanem kb negyed óra volt. Nem itattak vele semmit, előtte meg keveset ivott így kevés volt a verejték, de azt mondták ez is jó, mert ha baj lenne ennyiből is látszott volna! :)
2017. márc. 14. 18:40
 4/4 anonim válasza:
Nagyon szívesen örülök,hogy tudtam segíteni,akkor jó lett ah eredmény?
2017. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!