Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az alábbi nevek...

Szerintetek az alábbi nevek közül melyik a legszebb? Réka, Emese, Martina, Júlia, Nóra. Illetve mit gondoltok az Ajnácska névről?

Figyelt kérdés

Ezek közt vaciálok. A Rékának becenevei nem nagyon vannak viszont önmagában szerintem szép, az Emese szintén illetve, mert a becézései szerintem nagyon aranyosak (Mesi, Meskete, stb). A Martina szerintem nagyon szép név és még a becézése(i) is tetszenek (pl. Tina). A Júlia szintén szép, talán kissé régies a becézéseit tekintve (Julcsi, Julis). A Nóra mindig is tetszett, bár hasonloan a Rékához nincsenek becézései (a Nórin kívul persze).

Illetve volt egy merész gondoloatom, az Ajnácska. Elsőre kissé komolytalannak tűnt, de később átgondoltam, szerintem nem olyan rossz, persze elsőre meredek. Becenévnek az Ajnira gondoltam ami szerintem aranyos.

Nektek ezek közül melyik tetszik leginkább, melyiket adnátok?



2017. márc. 8. 21:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Réka, Martina :)
2017. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Júlia
2017. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
hmm.. És ha párban adnám? Pl. Réka Martina ahogy az első írta. Tudom, vesszővel, de ahogy egybe olvastam megtetszett. :D Talán Júlia Emese, valamiért ez így tetszik...
2017. márc. 8. 21:43
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ezek közül csak a Martina tetszik.
2017. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Az Ajnácska borzalmas, de a többi mind jó.
2017. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Emese és Júlia tetszik.

Ajnácska nagyon nem, ahogy te is írtad komolytalan, olyan mintha máris becézve lenne.

2017. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Utolsó és akkor a Boglárka? :/
2017. márc. 8. 21:50
 8/35 A kérdező kommentje:
Mármint az is olyan mintha becézve lenne attól függetlenül, hogy egy virág neve.
2017. márc. 8. 21:51
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Az Ajnácska nekem sem tetszik, a többi jó, főleg a Réka, Júlia, Nóra tetszik.
2017. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Réka és az Emese tetszik.

Az Ajnácska név szerintem nem jó ötlet, az Ajnit Hajninak gondolnák, mindig magyarázkodni kellene. Felnőtt korában elég ciki ilyen becézgetős névvel élni.

2017. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!