Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hetfon lesz harom hetes a...

Hetfon lesz harom hetes a lanyom, de hason nem igazan szeret lenni. Ez gond?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok baba nem szeret pocakon lenni. Teljesen normális. Viszont muszáj erőltetni, hogy a nyaka, háta erősödjön.


Kislányom se szerette, de próbálkoztunk, és ma már (4hónapos), és imádja. Sikítozik, beszél közbeb.


Fokozatosan, mindig mikor ébren van tedd le legalább 1-2 percre. Hagyd egy kicsit küzdeni, és ha nagyon unja, nem tetszik neki akkor, fordítsd vissza. Naponta 5-6 alkalommal ezt ismételjétek. És ha már elvan 1-2 perceket így, akkor nyugodtan lehet növelni a percek számát.

2017. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem :D enyém is utálta. Én úgy oldottam ezt meg, hogy a pocakorma hason fektettem, így megvolt a hason fekvés minden nap. Emelgette a fejét, mert mindig kereste a tekintetem, és nem is sírt közben, hiszen rajtam volt biztonságban. Bár sokáig így sem bírta, nyűgösködött egy idő után, de a napi hasonfekvés minden nap megvolt v
2017. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam három hónapos elmúlt már, mire nagy nehezen rövid ideig megtűrte a hason fekvést. Bömbölt tőle, mindig megsajnáltam és inkább megfordítottam, de ez nem jó, muszáj szokniuk. Sok baba csak onnantól tűri meg a hason levést, hogy ő maga hasra tud fordulni. Ha újra csinálnám, határozottabb lennék és már újszülött kortól következetesen szoktatnám, hosszabb távon jobb, könnyebb lett volna szerintem. Ettől függetlenül amúgy időre (hat hónapos korára) fordult hasra és vissza.
2017. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem tettem hasra a fiam. Vagy háton volt, vagy oldalt.
2017. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Probalkozom mikor elalszik bufizes utan vallamon akkor leteszem ot picit hasra, de aztan nyuglodik es ebred hogy nem passzol neki. Igy fordutom ot vissza.
2017. márc. 10. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyem is utalt, ezert sosem tettem hasra. 4 honaposan magatol atfordult, 5honaposan ult, 6 honaposan kapaszkodva allt. Szoval ha nem szereti, ne eroltesd.
2017. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiam sem szeretett hason feküdni, egyetlen alkalomra emlékszem, amikor hason aludt el.
2017. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!