Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babám reggel...

5 és fél hónapos babám reggel leesett az ágyról, lehet baja?

Figyelt kérdés
Mindjárt elkezdett sírni pár percig aztán játszott,nevetgelt elvittem orvoshoz is aki aztmondta semmi baja,de azért figyeljen.Hány napig lehet még baj? Eddig semmi baj,csak picit sírósabb,de ez lehet az időtől is,apukának el se mondom mert úgy lecsesne,h miért nem tudok rá vigyázni,holott 1 lépésre voltam tőle,tényleg ien felelőtlen lennék?
2017. márc. 14. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

mindket lanyom leesett kb ennyi idosen...a nagyobbnal szimplan nem gondoltam hogy mar le tud forogni - megoldotta. a kicsit ebbol okulva marjol korbe raktam az agyon takarokkal parnakkal...ahogy megszolalt a baby phone rohantam be, nrhogy leguruljon...erre a foldrol figyelt fel ram, a parnan hasalt es mosolygott...pff..valszeg lerugta a parnat aztan rapottyant...jo mi? felelotlenseg? lehet hogy az, en elmondtam a ferjemnek azt mondta nem szabad otthagyni sehol aztan ezzel elinteztuk. ebben igaza is van tenyleg nem szabadna otthagyni sak hat mikor nagynehezen vegre elalszik meg plane ha az embernek tobb gyereke is van nem tud ott strazsalni...


ha orvos latta biztos nem lesz baja en orvoshoz se vittem...felsir egybol kesobb nem hany nem bagyadt akkor valszeg nincs baj

2017. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, unokaöcsém 8 évesen bukfencezett le az emeletes ágyról, úgy, hogy az anyja mellette állt. Őt be is vitték koponyatöréssel a kórházba.


A tiednek semmi baja nem lesz, ha eszik, nevet, nem alszik irreálisan sokat, akkor nins baj.

2017. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is esett le egyszer, szerintem nincs olyan gyerek, aki ne esne le...

Oviban ennél sokkal komolyabb esések voltak. Kétszer voltunk ügyeleten agyrázkódással. Az elsőnél csak megnézték, nekem is azt mondták, hogy figyeljem, de semmi nem volt.

A másodiknál hányt is, akkor volt röntgen, bent tartották éjszakára megfigyelésre, reggel engedtek haza.

Észre lehet venni... megváltozik a gyerek viselkedése és a hányás is elég egyértelmű jel.

2017. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, ne aggodj. Nekem ikreim vannak es a kisfiam 8 honaposan esett le az agyrol, amikor kb 2 masodpercre elfordultam, h a kislanyomat felvegyem. Masodpercek toredeke alatt legurult, pedig messze volt az agy szeletol. Akkor azonnal atvittem a szomszed csajszihoz, aki baleseti nover. Addigra mar abbahagyta a sirast. Aazt mondta a lany, h azt kell nezni, h a szemgolyoi egyszerre mozognak-e, es h nincs-e komoly fejserules, esetleg kesobb hanyinger, hanyas. De elso ranezesre mondta, h szerinte rendben van, es megussza egy kis puppal a fejen. Nem kell tobb napig figyelni, csak utana nehany oran keresztul. Ne aggodj, szerintem rendben van :)
2017. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10 napig lehet még baja.


Ha aluszékonyabb, kómásabb, olyan időpontokban alszik sokat (1 órát ha jól emlékszem) amikben nem szokott. Nem olyan a mozgása és a koncentrációja mimt volt.

Nekem ezek rémlenek.

2017. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és ha hány
2017. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha nem jelentkeznek a tunetek, amiket elottem leirtak, akkor nincs baj.


Egyszer nyaron, amikor 4 eves volt a lanyom, legurult a lepcsorol, ami a bejarati ajtonal van. En ha jol emlekszem, bementem a hazba valamiert. Nem lett semmi baja szerencsere, csak koszos lett a ruhaja, picit a haja is az volt, utana megfurdettem es tiszta ruhat adtam ra. Nem is volt kesobb se baj.

2017. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja es nem utolso sorban a furdesnel a hajat is megmostam persze.
2017. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!