Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes baba. Segitseg kellene?

Anyatejes baba. Segitseg kellene?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogy a pekaru is okozhat hasfajast. Ugy gondoltam kiveszem etrendembol mivel elegge hasfajosak vagyunk. Valakinek bevalt mar? Mit ettetek helyette? Reggelire vagy valami kalacsot szoktam vagy kiflit. Most mit rgyek helyette? Segitenetek kerlek.
2017. márc. 17. 03:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk amikor hasfájós napok voltak, főleg a pocak masszázzsal tudtam a legtöbbet segíteni neki. Kerültem a puffasztó, erősen fűszeres ételeket, felvágottakat, virslit, és csak szépen fokozatosan ettem a hasfájdító kajákból. Viszont a pizza, illetve sertéshúsból készült frissen sültek nagyon nyugodt, átaludt éjszakákat hoztak. Bár sajnos ez olyan, hogy kinek mi válik be :( Tejberizs, zabkása, sajt almával... ezek még jók lehetnek reggelire.

2017. márc. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat sajnos mi mar mindent kiprobaltunk :( szerintem nem miattam daj neki hanem hasfajos. De meg ezt megprobalom h hatha a pekaru okozza es enyhitene a szenvedeset :( koszonom
2017. márc. 17. 05:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az espunisan segit! Én eszem mindenfélét. Persze csak amit lehet. A Kbetüsöket Egyáltalán nem eszem , füszerest sem. Gyümölcs leveket nagyon minimálisat fogyasztok. A hagymával is vigyázok meg a tejeseket kerülöm mert a nagyobbik gyerekem tejallergiás. És ify van hasfájás. De masszírozni kell plussz a csepp.
2017. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Espumisant probaltuk. Infacolt is. Most sab simplex de semmi. Tegnap vett ferjem teat neki is nekem is. Nemtudom hog attol e de picit nyugodtabb volt ejjelunk ..

Minden etetes utan maszirozom ha sir akkor is de sajnos semmi segitseg :(

2017. márc. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!