Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na most akkor mi a normális,...

Na most akkor mi a normális, az elfogadott és mi nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden baba más ütemben fejlődik, nem egyszerre jönnek a fogak, egyik már jár a másik még nem, de ahogy olvasgatom itt, az az érzésem támad, hogy az én gyerekem mégis csak le van maradva....

1 éves lesz 2 hét múlva. Önállóan még nem tud járni, csak a bútorokba kapaszkodva lépeget. Nem beszél, nem mutogat és nem ismeri fel az állatokat, színeket, stb. Nem adja oda amit kérek, ne is érti. Integet és tapsolni tud.

Reggelire és vacsorára még mindig tápszert kap és nem vajas kenyeret vagy virslit.

Ez gond? Vagy a 6 fogával ami van, már rendesen kéne ennie? Csak mert itt olvasom, hogy sok anyuka írta, hogy ennyi idősen vagy még korábban a babáik már ilyen dolgokat csinálnak.


2010. máj. 11. 15:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam :)
2010. máj. 11. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!