Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz olyan 30 éves férfit...

Nehéz olyan 30 éves férfit találni, aki Apuka szeretne lenni?

Figyelt kérdés
pl. diplomást

2017. márc. 20. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Párom 32, a nagy 4,5 éves , a kicsi fél éves és úton a harmadik. Mérnők msc diplomás,most másoddiplomázik.
2017. márc. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 29 éves diplomás. Évek óta küzdünk a gyerekért. Most kismama vagyok a 3. Lombikunk sikerült
2017. márc. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg én szabad vagyok épp.

#9-#10 vagyok 😉

2017. márc. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen egyeni igazából. A legtöbb férfi akar gyereket, csak az apai teendőket nem hajlandó ellátni, a saját kényelmét nem adná fel a gyerek miatt.

Viszont a jó hír, hogy egyre inkább divat jó apának lenni, úgy vettem észre. Egyre több apukát látni magára csatolt babával, babakocsival, ahogy kézenfogva mennek, simogatja a buksiját, puszilgatja, beszélget vele stb.

Az én párom 29 éves 2 diplomája van, és amióta az eszét tudja apa akar lenni. Imádja a gyerekeket, meghatódik tőlük, alig várja hogy lehessen nekünk is.

A sors fintora hogy én kevésbé vagyok lelkes. Eredetileg nem akartam egyáltalán gyereket, (saját szüleim példája kellően elrémisztett), de azt sem gondoltam volna hogy kifogok egy született apatípust párnak. Úgyhogy egyelőre egy gyerek a cél.

2017. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
én is megtaláltam az apukát! mi már beszéltünk róla hogy egyszer szeretnénk, aztán úgy adódott hogy jól kerestem és belevágtunk. diplomás de nem a szakmájában dolgozik és szereti a kisfiát. alig várja hogy ő is magára csatolhassa és vihesse(még pici hozzá). beszéltünk már kis testvérről is, csak munkahelyváltás kellene neki...
2017. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Tinderen es szorakozohelyen nehezebb. Ha meg nem talaltal, valoszinuleg rossz korokben nezelodsz.
2017. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem van egy ismerősöm aki 32 éves lesz(egyébként orvos) és minden vágya egy olyan nő akinek nem 40 évesen jut eszébe szülni. Szóval van.
2017. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!