Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tartásdíj jár ikrek...

Mennyi tartásdíj jár ikrek után? Mennyi idő az apaság megállapítása?

Figyelt kérdés

Az apa külföldön (Ausztria) dolgozik. Átszámítva kb 450-460 ezret keres.

Illetve ha megállapíttatott az apaság, rögtön érdemes gyermekelhelyezési pert indítani?



2017. márc. 21. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

Milyen ember vagy utolsó??

Azoknak a gyerekeknek enni kelle, ruha kell, fel kell őket nevelni. Szerintem az apuka is ott volt, amikor megfogantak, úgyhogy ha már nem hajlandó foglalkozni a saját gyerekeivel, legalább pénzt ne sajnáljon tőlük.

Te mit szóltál volna hozzá, ha apád nagy ívben lesz.r és egy fityinget sem fizet, hogy felnőjjél????

2017. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Kedves utolsó! Teljesen igazságtalan hogyha egy nő a ferfi tudta vagy akarata ellenére megtart egy gyereket, es utanna a férfit meg pénzzel le is húzza. Ha ugy döntött hogy megtartja, akkor a sajat penzen nevelje is fel, ne a ferfien. Igen két ember kell megcsinálni, akkor ket ember is dönthesse el hogy megszulessen e ha mar a két ember nem védekezett normálisan.
2017. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Aha, csak nem az apának kell abortuszra menni, nem az apa testéből kaparják ki az embriókat, nem az apa öl meg 2 kis életét, nem neki kell örökre ezzel a tudattal élni!!

Ő csak azt mondja " nem kell" és megy tovább!

Azért nem ugyan az a 2 helyzet!

2017. márc. 27. 12:42
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen, és ha neki nem kell, neked azt kéne mondani, hogy ok, akkor én egyedül vállalom, semmit nem kérek. Ugyanis mindketten hibásak vagytok, ő nem húzott gumit, te meg beengedted gumi nélkül. Kettőtök hibája, ketten megbeszéltétek, neki nem kell, neked igen. És ő azért fizessen, mert neked kell? Igazságtalan, hogy a nő dönt. Mondom ezt nőként és úgy, hogy nekem is van gyerekem.
2017. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha nekem is csak annyit kéne mondanom, hogy nem kell és élem tovább az életem akkor én is azt választanám. De az én testem én vannak, egy foghuzas is megviseli,ami pótolható, akkor a 2 magzatom elvesztése ami pótolhatatlan!!!De ő le se ült velem beszélni, csak annyit mondott nem az ő gyereke, hagyjam. Hát akkor bebizonyítom, hogy az övé, fizessen és kapja be!
2017. márc. 27. 18:06
 16/16 A kérdező kommentje:
*bennem
2017. márc. 27. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!