Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami hátránya, ha nem...

Van valami hátránya, ha nem cumizik a baba és cumisüveget sem használ?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

A lányom nem kapott sem cumit, sem cumisüveget. Sosem éreztem azt, hogy jó lenne, ha cumizna. Nagyon jól szopizott kezdetektől, nem volt szüksége másra.

Másfél éves volt, amikor a pocakban lévő kistesó miatt kezdett egyre nehezebbé válni számomra a szoptatás, mert még mindig naponta nagyon sokszor szopizott. Ekkor kötöttünk kompromisszumot: altatásokhoz, illetve ébredéskor van cici, ha ennél többet szeretne szopizni, akkor ott a cumisüvegben a tejcsi. Nagyon gyorsan alkalmazkodott hozzá. Pár hét múlva születik a tesó, még most is szoptatom a lányomat napi 3-4 alkalommal: A kistesónak sem szándékozom cumit adni. Nem bántam meg, hogy a lányom se kapott.

2010. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én babámnak sincs, sosem fogadta el. 10 hónapos, pohárból iszik. Örülök, hogy nem lesz miről leszoktatni :)
2010. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne? 10 hós a fiam, de egyiket sem láttam még közelről. ;)
2010. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs semmi hátránya,ne aggódj!
2010. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. máj. 11. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
egyet tudnék talán. cumival lehet könnyebb megnyugtatni, de ha türelmes vagy biztos pár perc alatt máshogy is meglehet! babám nagy pipás, mindenre megoldás nálunk, de 4 hónapos korában kezdte, előtte soha
2010. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 éves fiam 5 hónapos koráig hébe-hóba cumizott, de azután teljesen elhagyta. Örültem neki. Viszont, amikor nagyon nyugtalan vagy nyűgös, eszembe jut, ha cumizna, lehet hogy könnyebben meg lehetne nyugtatni.
2010. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Épp ellenkezőleg! Azt jelenti, hogy lelkileg kiegyensúlyozott, a szopival együtt a szeretetéhsége is ki lett elégítve (ha szopizik, de ha nem az se baj). A fogaknak is jobb, kevésbé szuvasodnak.
2010. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,szopizik,9 hónapos.
2010. máj. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!