Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan fogja már...

Hány hónaposan fogja már magától a baba a cumisüveget?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. az enyém most volt vasárnap 4 hónapos és már fogja magának elég szépen, bár még néha kiesik a kezéből. De hát gyakorolni kell!!! Egyébként ő akarja fogni le sem lehet venni róla a kis kezét. Olyan aranyos.
2010. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen akkörül.
2010. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az enyém már fogja vagy 2 hete, 5 hós múlt.

Tegnap pl letettem aludni, és ott volt a teája felakasztva a kiságyra a fejénél. Hasrafordult, lelopta és kiitta mind a 80 ml-t mire bementem (gyanús volt a csend).

2010. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 10 hónapos korától.
2010. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10 nap mulva lesz 5 honapos es tegnap ota fogja meg. :) Vettem hozza lecsvarhato fulet (avent) ezt jol megragadja es el sem engedi amig ki nem urul. Az elejen kell tartanom mert ha tul tele van az uveg akkor fordul ki a szajabol de ha felenel tartunk akkor megtartja.
2010. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 5 hónapos kora körül fogja saját maga.

Én is vettem az Aventes cumisüveghez fület, de avval nem annyira szerette, most a sima üveget fogja fülek nélkül.

Olyan édes, mintha tapadókorongok lennének a kezein, úgy tartja. Igaz, már egykezesen is iszik, tök vagány.

8 hónapos

2010. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én babám is 5 hónapos kora körül fogta, ivott belőle egyedül pár mp-ig, de azóta meg nem csinálja. Most 7 hónapos, és csak nyitja a száját és nem fogdossa az üveget :o( Remélem majd megint rájön, hogy egyedül is tud inni.
2010. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hós,nagyon kényelmes,még mindig nem fogja.
2010. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányom dettó. Fél éves kora óta tudja fogni, de marha kényelmes. 17 hónapos, és kb. 1 hónapja van az, hogy már nem engedi, hogy Én fogjam. A pohár viszont még mindig nem megy, nem hajlandó inni belőle, pedig tud, ha akar.
2010. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Négy hónapos korától nem tudtam kézben etetni csak ha a hátán feküdt az ágyon, mert különben kapálózott össze-vissza. Két hétig én fogtam a cumisüveget aztán már ez sem volt jó, magának fogta.
2010. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!