Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít babakocsiban,...

Miért ordít babakocsiban, autósülésben, hordozóban?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapos, eddig semmi baja nem volt ezekkel. Par napja viszont babakocsi mózesrészèben üvölt, ilyenkor lehajtom a kupolát és pár percre felültetem, megtàmasztva a hátát. Ma beraktam a sportrészbe, hogy hatha az a baja, hogy feküdni kell, de ugyanúgy ordított. Autóban szintén, hiába rakok fel játékot, amit nézhetne. Valakinek esetleg ötlet?

2017. márc. 21. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy áll mozgásfejlődésben? Hirtelen arra gondoltam, hogy nem-e fordulna hasra inkább.

Vagy nem-e nyűgösebb pl fogzás miatt.

Nálunk egyébként a kezdetektől ez volt, 5 hónaposan csak hordozni tudtam, de ő refluxos volt és szerintem háton fekve a sav marta a nyelőcsövét. De gondolom ha eddig nem volt baja a fekvéssel, akkor nem erről lesz szó nálatok.

Vagy esetleg nem túl fáradt? Akkor lehet neki zavaró a fény, zaj is, sírhat emiatt is.

Sok oka lehet, elég kitalálni..

2017. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami nyűgösség-félére gondoltam èn is, mert mostanaban nagyon sokat akar kézben lenni, pedig nem ehhez van szokva, van egy nagyobb tesó, már csak miatta sem tudott mindig kèzben lenni. Mozgásfejlődés a forgásnál tart.
2017. márc. 21. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A napokban már nagyon jó idő volt. Nem lehet hogy melege van? Sok rajta a ruha?

Nálunk az szokott lenni az ilyen nyűgösség..

2017. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, arra mindig magyon figyelek, hogy ne öltöztessem túl, ennek ellenére megpróbáltam, hogy az autóban levettem róla a kabátkát, hát halottnak a csók :D
2017. márc. 22. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, csak kesobb, a baba 8-10 honapos kora kozott, mindegy, hogy 5 perces vagy 2 oras autout volt. Azota is rejtely, de vegig torkaszakadtabol uvoltott. Nem volt melege, nem fazott, meg a hordozot is kicsereltuk gyerekukesre hogy kilasson. Semmi sem hasznalt. 2 honapig tartott, szinte gyomorgorcsom volt mar az autozastol. Aztan egyszer vege lett. Nem tudjuk az okat. Azota szereti az autot es el is alszik sokszor benne. Talan felt. Utolag ennek tudom be.
2017. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyelőre itt is rejtély, hogy mitől, viszont ma már végső megoldásként raktam be zenét a telefonomon (rádió nem működik a kocsimban) és csodàk csodájára nem sírt, 3 úton is teszteltem :D este kimentünk a kertbe, beraktam a babakocsiba, telefonon zenét indítottam, el is aludt. Ki érti ezt...
2017. márc. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!