Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba náthás (4.5 hónapos)...

Ha a baba náthás (4.5 hónapos) a gyerekorvos miért nem javasolja a homeopátiás bogyókat ami tényleg nem árthat a picinek és talán segítene is rajta?

Figyelt kérdés

Én nem kaptam csak orrcseppet, hivatkozva arra hogy még nagyon picike és mást nem szedhet, szenvedtük is eleget, szívtam az orrát is rendszeresen, nagy nehezen elmúlt erre 10 nap eltelte után ismét beteg lett! Már fáj a szívem annyira szenved a lelkem.

Tényleg nem értem ezt az egészet…, és ha később szövődmény lép fel? Itt olvastam hogy sok anyuka alkalmazta ezeket a bogyókat és jók.


2008. okt. 12. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb orvos nem hisz a homeos bogyókban.
2008. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi gyerekorvosunk hisz a homeopátiás szerekben, de megfázásra nekünk Cebion cseppet és Kalcium Kid-et írt fel csak. A Cebion cseppet értem, mivel C vitamin forrás, de a Kalcium Kid-et a mai napig nem tudom, hogy mi értelme megfázásra szedni. Orrcseppet sem javasolt, csak ennyit. Meglepő módon a homeopátiás bogyókat még csak meg sem említette, pedig nagyon favorizálja.

Zita

2008. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok orvos képezte ki magát homeopátiás irányba, nincs tapasztalatuk, ezért nem is ajánlják. Mi kifejezetten homeopátiás gyerekorvost kerestünk, így nálunk ajánlja ezeket.
2008. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi dokink is homeopátiás gyerekorvos,és amikor 2 hete megfázott-most 5 hós-egyből hom.pátiás orrcseppet és bogyót adott neki+ szívtuk az orrát.3 nap alatt teljesen rendbe jött.Én is azt szedek a terhességem óta,ha vmi bajom van és szüléskor is kaptam,h segítsen a tágulásban.(2 óra alatt született a pici)Nyugodtan szedhet,mert amikor a babámnak 1 hósan kakilási gondjai voltak,már akkor is homeós bogyót kapott.Volt egy picit a cicije is megduzzadva,akkor is azt kapta.Különben a gyógyszertárban is tudnak neked segíteni ilyen ügyben!
2008. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást!


Állítólag van is a patikákban egy könyv erről, mi-mire való azt hiszem megveszem. Egyre rosszabb a náthája, szívom a kis orrát de egyre több képződik és alig kap levegőt e-miatt sír nagyon, köhögése váladékos és szegénykém küzd vele mert nem tudja lenyelni meg kiköpni sem :-( (még egy orvosi próbálkozás megteszek ma)

2008. okt. 13. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!