Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 6 hónapos...

Normális hogy 6 hónapos menetrendszerűen vészjóslóan sír a szomszédban?

Figyelt kérdés

Nekem kisgyermekeim vannak, ebben a korban már egyik sem sírt esti fürdetésnél v ugy hogy mindennap ugyanakkor.


Nappal dolgozom nem hallom, de este minden áldott nap mikor mosogatok ugy sír a szomszédbaba mintha kínoznák vagy nem tudom, de azon a nagyon segítségkérő hangon kb fél orán át.

Nem akarok rémeket belelátni ezért tippelek a fürdetésre. De normális hogy ennyi idősen még minden fürdetés rossz neki? Talán hideg a víz?


Normális párnak néznek ki a szülők ahol szeretet van, de én már gyomorgörccsel mosogatok. Minden áldott nap sír, nem dühösen, nem elkeseredve hanem mérhetetlen jajveszékelve, segítség segítség


2017. márc. 23. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tornaztatas, ful-vagy orrcsopi, furdetes (en kisfiam utalt furdeni ennyi idosen, vegig orditott), kezd fogyni a tej es esti etetesnel zavarja a babat hogy nagyon szivni kell (vagy nappalinal is de akkor dolgozol es nem hallod, szinten ateltem 5 honapos kortol kb. 6-ig).


Ne aggodj, ha bantanak nem orahoz igazitanak! Es a szuros szagu veguszeres beszolasod alapjan Te kicsit kotnyeles vagy...szokj le errol ;)

2017. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi, tényleg logikus is :)


A vegyszer csak azért sokkolt mert azzal viszont megjártam..kicsit megtanultam, hogy babakádat és babamosokendőt nem azzal kéne tisztítani..

2017. márc. 23. 23:31
 13/16 A kérdező kommentje:
De nekik nem emlitettem. Tudom, hogy skh
2017. márc. 23. 23:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem sokaig sirt este, vigasztalhatatlanul, ok nelkul. Valoszinuleg elfaradt. Kb 4 honaposan abbahagyta, de attol meg egy 6 hos is sirhat, nem minden baba egyforma. Es ha az anyukanak nincs segitsege, de el kell vegeznie a hazimunkat, nyilvan neha leteszi es hagyja sirni. Persze van aki mindent a kezeben a gyerekkel csinal, de van akinek az biztonsagosabb ha sir a gyerek de nincs a kezeben.
2017. márc. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet pocakfajas, en babamnak is meg mindig faj a pocija, majd 7 hos, en babakoromban 8 honapos korig orditottam ejjel. Ez sajnos mar csak ilyen. A porszivozasra annyit, hogy mikor 0-24-ben ordit a gyereked, a haz romokban, kaja sehol es mindjart otthon a ferjed, bizony nalam is elofordult 5 percre, hogy hagytam sirni a kisagyban, mig egy csepp rendet teremtettem, vagy olbe vettem es ugy vegeztem, pl. a porszivizast, de oly mindegy mert olben is orditott a babam. Ha bantanak akkor azt tenyleg nem csak egy bizonyos oraban tennek.
2017. márc. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vagy vmi mozgásfejlődési geb.sz és minden este tornáztatni kell, ami szörnyű tud lenni.

De az enyém is csak simán hasfájós volt (tudtommal), de órát igazíthattunk volna hozzá. :-)

2017. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!