Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Friss anyukak, ti nem vagytok...

Friss anyukak, ti nem vagytok sokszor betegek?

Figyelt kérdés
Fel eve szultem es EGYFOLYTABAN beteg vagyok, pedig szules elott kb 5 evig meg csak nathas sem voltam. A babam nem kapta el eddig egyiket sem. Egyfolytaban faj a mandulam, kohogok, neha hasmenesem van, meg minden nyavaja kijon rajtam. Igaz minden 1-3 nap alatt elmulik a gyogyszerektol, de nehany het mulva ujra kijon valami. Ennyire kikeszitette a szules a testemet? Nem ertem...
2017. márc. 24. 00:44
 1/10 A kérdező kommentje:
(Szedek vitamint, kulon vasat is, es sportolok rendszeresen.)
2017. márc. 24. 01:02
 2/10 anonim ***** válasza:

A szülés,meg nyilván a szoptatás.

Az étkezésedre mennyire figyelsz?

Önmagában a multivitaminok nem sokat érnek,a legminimálisabb adagok vannak benne,ami neked láthatóan nem elég.

2017. márc. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az nem írtad, hogy melyik korosztály vagy. (nem mellékes)
2017. márc. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia, 30 évesen szültem és kb. pont így jártam, mint te, a kisfiam egy éves koráig annyit voltam beteg, mint előtte sosem, ugyanezek nekem is, mint neked, amikor már nem szoptattam sokat javult a helyzet, bár utána meg jött a bölcsi és azért kaptam 4-5 alkalommal antibiotikumot fél év alatt, mert mindent elkaptam a gyerkőctől, szóval ha visszagondolok, nekem a szoptatás abbahagyása után lett jobb a helyzet
2017. márc. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne csináltatnod egy pajzsmirigy vizsgálatot.
2017. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én beteg sem a terhesség alatt nem voltam sem szülés után, viszont nőgyógyászati gondjaim azóta vannak. ( 8 hónapja)
2017. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
28 evesen szultem szoval a korommal csak nincs baj. Ugyanazt eszem mint amit elotte. Lehet csinaltatok verkepet, bar a legutolsoval minden oke volt.
2017. márc. 24. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen szültem, ezt csak azért írom, mert állítólag fontos a kor. Addig nem voltam különösebben beteg, inkább más féle betegségeim lettek mint azelőtt. Pl. addig soha nem volt arcüreggyulladásom, azóta ha nem vagyok résen, a legkisebb nátha is átmegy arcüreggyulladásba. Én akkor kaptam el mindent elég durván, amikor a kislányom ovis lett 😔. Kb. ౩/4 évig egyik betegségből a másikba estem, 5x szedtem antibiotikumot, ami se előtte, de azóta nem jellemző 😕.
2017. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4- vagyok.


Ez tényleg érdekes, mert én is így vagyok, hogy néha nem is tudom, mitől jön elő egy hirtelen láz, hőemelkedés, pedig senkitől nem kaphattam el, mert itthon voltam, csak az iskolába mentem be.

Lehetséges, hogy ott a levegőben volt?

Jöttünk haza és láttunk egy lányt, aki az utcán is szájmaszkot hordott.

2017. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi #3-as voltam.
2017. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!