Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9honapos babám nem mászik?

9honapos babám nem mászik?

Figyelt kérdés
Kúszik 7hónapos kora óta,de mászni,felülni,felállni esze ágában sincs.maximum négykézláb rá áll pár másodpercig.lehet valami baj agy tényleg ráér még?
2017. márc. 25. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyógytornász azt mondta, 11 hónapos koráig kell elkezdenie mászni. Az enyém 10,5 hónapos volt.
2017. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ráér még. Kúsznia kell csak egy 9 hósnak.
2017. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyem 11 ho utan kezdett maszni. Boven raer meg.
2017. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyermekgyógyászat tankönyvben 13 hónap szerepel határként. Persze jó, ha hamarabb sikerül, de aggódni nem kell, 9 hónaposan ráér, ráadásul az, hogy négykézlábra áll, a mászás előjele.
2017. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is majnem 11 hónaposan sikerült csak. Addigra már réges-rég állt és bútor mellett kapaszkodva lépegetett. Csak utána mászott szépen. Aztán nem tartott sokáig, mert 13 hónaposan elindult.
2017. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyémnél kimaradt a mászás egyből felállt. gondoltam hu milyen jó. aztán most 4 és fél éves és eléggé sok koordinációs hiba van a mozgásában. gyógytornára jár és azt mondta az orvos hogy ez az miatt van mert nem mászott :/
2017. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9 honaposan még csak felült,aztán kezdett el kuszni,a mászást kihagyta és 15 honaposan felállt és járt,azota semmmi problémája nincs,6 éves mult.

Voltunk vele orvosnál többször is,azt mondták nem minden baba mászik,van aki kuszik csak,de azt viszont profin,mint a kommandosok :) A mi kisfiunk is olyan volt.

Ha aggodsz vidd el orvoshoz,de szerintem van még böven ideje.

2017. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!