Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem okoz kárt a fogaiban...

Ugye nem okoz kárt a fogaiban ha sokat cumizik?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos és 3 hónapos korában kapott cumit mert sokat volt nyügös,azóta annyira cumis lett hogy olykor egész nap a szájában van és azzal is alszik. Cumisüveget nem használunk, szopizik vagy csörös pohárból iszik.

Nem szeretném ha elállnának a fogai... vagy a mai cumik már nem károsak?

Aventes cumit használunk amugy


2010. máj. 11. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A régi cumik sem voltak károsak,és nem árt a fogainak sem.
2010. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze a cuminak a fogromláshoz. Az öcsém 6 éves koráig cumizott, és egyetlen rossz foga sincsen, én meg soha nem cumiztam, mégis 12 éves koromra szinte az összes hátsó fogam be lett tömve.
2010. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam is cumis, 18 hós és egyértelműen a cumitól állnak ki az első fogai. Avent és mam cumija van és főleg alváshoz kell neki.
2010. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A cumi jobb mintha az ujját szopná ebből a szempontból, de én azért elkezdeném leszoktatni róla, h napközben minél kevesebbet legyen a szájában, és inkább csak alváshoz használja.

Úgy tudom, az aventes cumi fogszabályozós

2010. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!