Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjatok meg a setat...

Hogyan oldjatok meg a setat ket kicsivel?

Figyelt kérdés

Egy 2 eves es egy 1 honapos anyukajakent a hosszabb utra, vagy ugyet intezni nem tudok veluk elindulni gyalog, mert a nagynak az meg sok,es lassan is haladunk, akkor is ha o a kismotorjaval jon.


A testverfelleporol azt olvastam, hogy nem praktikus, a testverbabakocsiban meg nem ulne meg...


Hasonlo cipoben jarok hogyan oldjak meg?


2017. márc. 27. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
En testverfellepovel oldom meg. Kisfiam szereti en meg haladok 😀
2017. márc. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

21 hónap a korkülönbség.

A "nagy" jött, amíg jött... ;) Aztán felállt a babakocsira (nem fellépő, de ugyanaz a logika) vagy felvettem a nyakamba, az volt a legegyszerűbb mindannyiunknak.

2017. márc. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Testvérfellépő, vagy az egyiket hordozod. Nálunk is ekkora korkülönbség lesz kb., én inkább hordozni fogok, vagyis már most is csinálom, nagyon szeret a fiam a hátamon lenni. Ha meglesz a legkisebb is, majd meglátjuk, hogy kényelmesebb. Súlyra nyilván a kicsit lesz kényelmesebb vinni, de ha a nagy már ki-be száll a babakocsiból, akkor lehet, hogy jobb, ha ő jön a hátamra, a kicsi babakocsiba, és a nagyot meg, ha le akar jönni, leteszem, a hordozót nem kell külön cipelni, az maradhat a hátamon.

Na mondjuk nem biztos, hogy egy kétéves hajlandó hordozódni, főleg, ha korábban nem csináltátok, de egy próbát megér szerintem. Vagy a kicsit kezded hordozni, úgyis ő a könnyebb, és akkor tudsz a nagy után is szaladgálni, ha kell.

2017. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem ez nagyon gyerekfuggo. Nalunk is 2 ev van a ket nagyobb kozt, de a legidosebb mar kb 1,5 eves koratol kezdve nem ult be a babakocsiba es iszonyu stramm gyaloglo. Hordozast utalta. Sose kellett cipelni, jott a laban. A masodik nagyon sokat volt ramkotve, o nagyon szerette. Attol fugg hova mentunk vagy babakocsiban volt a kicsi vagy ramkotve (de a babakocsi aljaban is ott volt nalam a manduca es sokszor atraktam). O egyaltalan nem egy gyaloglomuvesz pl, sokkal hamarabb kifaradt. Igy szerencsere a harmadik gyerek mar 2 ev 8 honap mulva jott, addigra mar o is birta rendesen. 😊

Szoval nalunk nem volt szukseg semmi pluszra. En amugy anno testverfellepon gondolkodtam, de nalam sosem keredzkedtek vissza a kocsiba a nagyobbak, igy nem baj, hogy nem vettem vegul.

2017. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!