Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szerettek a legjobban...

Mit szerettek a legjobban puszilgatni a Kismanón? Mit szeret ő?

Figyelt kérdés
Én a kis tappancsocskáit imádom, ő is nagyokat szokott kacarászni rajta, amikor azokat csiklandozom vagy puszilgatom.
2010. máj. 12. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
A pociját és a combjait imádja és imádom. Nagyokat kacag rajta ha puszilgatom.
2010. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Hogy mit? MINDENT!!! Imádom! És Ő is nagyon szereti amikor puszi-muszi van. :))) A legjobban az arcát,a pocikáját,és én is a talpacskáját:))) Minden 5 percben kapja tőlem a puszikat. :)
2010. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
A nyakát!Olyankor hangosan kacag!!!!!
2010. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A kis talpait:)
2010. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Képzeljétek az én babóm mennyire az apjára ütött. A férjem imádja, ha az ujjaim végével épp, hogy érintve simogatom az arcát, és finoman puszilgatom. Teljesen kész van tőle.

A kislányunk pont ilyen. Ha megette a cumisüvegből a tápit, még az ölemben elkezdem nagyon finoman puszilgatni a kis pofiját, ajkát, homlokát szemeit és szeme között.

Teljesen elengedi magát, és látszik rajta, hogy élvezkedik, szinte mondja, hogy még anya. Közben halkan mondja, hogy he-he. Látni kéne, meg tudnám zabálni. Hosszú perceken keresztül élvezi anya puszijait. Lassan becsukja a kis szemeit és úgy várja az újabb puszikat.

De amúgy persze mindenhol szereti a cuppanósakat.

2010. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó, hogy nem csak nekem jönnek be a kis csülkeik. :)Épp azon gondolkodtam, hogy ha egy nap vagy 2-300 puszit nem kap tőlem, akkor egyet se. Most még nem tehet ellene semmit, de mit csináljak, olyan finom hozzábújni, szeretgetni. :)
2010. máj. 12. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenét, de a talpait különössen.
2010. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
a talpacskáit, mikor leveszem róla a zoknit, dugja, h puszilgassam, megszoktam rágcsálni finoman a talppárnáit, azt imádja. meg a nyakpuszit, ha megrágcsálom a combocskáit, úgy kacag:)))) És ha finoman puszilgatom a pofiját, simizem a combját, vakargatom a hátát, na olyankor pikk-pakk elalszik:) Mostanában este mikor cicizik és végzett, megfordul, és hozzámsimul a hátával, és várja a simit:) Olyan tündér:)
2010. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
TALPACSKA, TALPACSK, TALPACSKA!!! Imádom :)))
2010. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a pofiját, karját, combját, stb
2010. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!