Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adsz kintre ( kb 20...

Mit adsz kintre ( kb 20 fokban) 7-8 hònapos babádra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy napos, borult, szeles vagy szélcsendes az idő.
2017. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

20 fokban ?

Body, vekony tipego.

2017. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha napos idő van, harisnya, kisruha, bodyval. Ha borus, akkor nadrágot, meg vékony pulcsit vagy kardigánt.
2017. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha napos, szèlcsendes idö van.
2017. márc. 29. 11:22
 5/8 A kérdező kommentje:
A màsik kettö vàlaszadònak köszi!
2017. márc. 29. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Napos , szelcsendesben lehet rovidujjuban, te erzed milyen.

Amit ne felejts: egy gyerek NEM lesz beteg a hidegtol. Megfazni bakteriumtol es virustol lehet.

2017. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én harisnyát, rá vékony leggingst, felül rövidujjas body, hosszúujjas, de nem vastag, póló-szerú felső. Szoktam vinni kabit, ha beborulna. Ja, meg vékony sapi eddig, mert picit mindig fújt a szél. De ma sztem sapi csak a táskában lesz.
2017. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat en vekony sapit, body+rugi (vagy naci,zokni,felso), melleny, kiscipo. De van hogy behuzom egy nagyobb polar rugiba. Lehet tuloltoztetem de ez az ido meg valtozekony..azert nem mindegy h aprilisban van 20 fok vagy juliusban..meg at van hulve minden, hiaba van szep ido.
2017. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!