Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós baba nem integet. Hogy...

11 hós baba nem integet. Hogy tanítottátok?

Figyelt kérdés
Már mindennek integetek, minden találkozáskor, távozáskor, tárgyaknak is integetek, de nem akarja utánozni a kisfiam. Kissé elszomorít, mert nem tudom, hogy kéne neki valahogy megtanítani. Nem az a gond, hogy ne értené szerintem. Elég sok dolgot megért, sok tárgy nevét tudja, a tiltást gyönyörűen érti, a "gyere"-t is. De ez a pápá dolog frusztrál. Kérdezte a védőnő is, hogy tudja-e, környezetemben bárki találkozik vele, azonnal inti neki a sziát, pápát, és persze semmi reakció. Szóval nektek mikor és hogy tanulta meg a babátok ezt?

2017. márc. 30. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert olyan fontos, hogy integessen? Lazits..
2017. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezen ne aggódj. Mond és mutasd tovább is, de majd csinálja. Lányom már 7 hónaposan integetett, tartott úgy 2 hónapig, utána hónapikig nem volt hajlandó. Most másfél éves, és még mindig ritkán integet, kb amikor kedve tartja..
2017. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom... De kész vagyok tőle, amikor a boltban tegnap pl. még egy vadidegen is integetett neki, és kérdezte, nem megy? Állítólag ez fontos, mert a szociális, utánzós dolgait jelzi.
2017. márc. 30. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Masfel eves kor korul kezdett integetni a fiam.

Miert kell ilyenen stresszelni?

Ha mincs problema akkor csinaljunk?

2017. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ezen, ez egyáltalán nem gond. Idegenek véleményére meg ne adj. Mi köze hozzá. Törődjön a saját dolgával. Szerintem nagyon ügyes, majd csinálja ha akarja. Ne parázd túl.
2017. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Ez mar megint mifele baromsag? 11 honaposan en egy gyereket se ismerek aki integet, plane idegennek. A jatszoteren egyik nap egy masfel eves gyerek 20 perc konyorges utan integetett, anyukaja megkonnyebbult. De minek?

...mint mikor a vedono megkerdezte, hogy a 3 honapos babam razza-e mar a csorgot. Pff.

2017. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
A lányom 7 hósan kezdett integetni, előtte kb. 3-4 alkalommal mutattam neki. 9 hónapos kora óta nem hajlandó senkinek inteni, de nem is erőltetem. Ha akar integet, ha nem, nem.
2017. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!