Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire megfogja a babák...

Ennyire megfogja a babák székletét a hozzátáplálás? Pedig még 4x szopik nappal,2x pedig éjjel! Elvileg ennek lazítani kellene.

Figyelt kérdés
3 napja kezdtük, déli szopi már kiváltva, de 4x szopik még és almát is kap tízóraira. Nem lesz ebből gond, hogy 2 napja már nem produkált???
2010. máj. 12. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hós a babám, nálunk is volt, hál istennek csak 1x hogy nem sikerült kakálnia! Én lázmérővel ingereltem ez is segíthet, vagy lehet kapni a patikában un. szélcsövet s ezt is a fenekébe kell dugni s ingerelni, de nem szabad túlságosan erősen vagy sokáig. Vagy szokták azt is hogy egy nagyon kis darab szappant "beadni2mint a kupot és az fellazítja neki a kakit s könnyebben kijön. Én édes kömény teát adtam neki s az segített neki. Mi is a hozzátáplálást "kísérletezzük" egy nap 2x gyümi vagy zöldség(bár jobban szereti a gyümiket) meg nagyon szereti még tejpépet már 4hós kortól lehet adni azt is. És mi így is legalább 6x szopizunk, hát igen elég sűrűn szopizik még de viszont már muszáj mást is adni neki mert szintén nem lakik már jól csak az anyatejjel.
2010. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14:41 és 15:02-es vagyok. Még azt tudom javasolni a jövőre nézve, hogy tegyél egy kis olajat vagy vajat/margarint a főzikbe, mert az krémesebbé teszi a széklelet, könnyíti nekik.
2010. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!