Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nagyon kislányt/kisfiút...

Akik nagyon kislányt/kisfiút akartak, de mégsem az lett a baba, csalódottak voltatok?

Figyelt kérdés

Tudom, a lényeg, hogy egészséges legyen és nem számít, milyen nemű. De szerintem a legtöbb nő szíve húz valamelyik irányba.

Én pl. amióta tudom, hogy terhes vagyok, csak lányos anyukaként tudom elképzelni magam és félek, hogyha kiderül, hogy fiunk lesz, csalódni fogok, vagy nem is tudom, miként írhatnám ezt le...


Veletek volt ilyen?

Elmúlt hamar?


2017. ápr. 1. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
en meg nem vagyok terhes , de nekem is lany fele huz a szivem :) majd amikor ott leszek az idobe megfogom irni , hogy vegul mi lett , persze ez csak majd idovel mikor sikerulni fog :) gratulalok
2017. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Janikovszky Éva

-Örülj hogy fiú

-Örülj hogy lány

OLVASD EL EZEKET😊

2017. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

En meg voltam gyozodve arrol hogy kislanyunk lesz (a csalad is azt vart), valahogy en is kislanyos anyukakent kepzeltem el magam, de nem ragaszkodtam hozza, es hiaba ereztem kislanynak, nem akartam kirekeszto lenni, ezert eljatszottam a gondolattal, hogy mi van ha megis fiu. Es rajottem, hogy egy kisfiuval pont ugyanugy el tudom kepzelni magam, mint egy kislannyal.

Kovetkezo uh-n kiderult hogy makk egeszseges es kukacos :) nagyon orultem neki, nem volt csalodas egyaltalan!

Sot! Igy hogy elotte kislanynak volt elkonyvelve a maga megszokott, eldontott cuki rozsaszin kis vilagaban, sokkal izgatottabb lettem, hogy akkor milyen szinu legyen a szoba, milyen vagany szetteket fogok raadni, es persze hogy milyen vagesz kisfut fogok nevelni ;)

2017. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem tudtam elképzelni magam fiús anyukaként. Igazi lányos dolgokat tudtam elképzelni csak, pl: habos-babos rózsaszín szoknyácskák, babázás, hajfonás, kopogós cipő. Aztán mikor terhes lettem, el sem tudtam képzelni, hogy mást mondjanak az UH-on, mint lányt. Pedig nem így lett, kiderült, kisfiú! Kb. egy óra hossza kellett, mire megszoktam, feldolgoztam, és azt mondtam, úgyis úgy szeretném, hogy legyen egy bátyja a lányomnak. :) Ma már 7 és fél éves a kisfiam, imádom, soha jobbat nem kaphattam volna, egészséges, okos, gyönyörű, teli van szeretettel, és nem cserélném el 100 lányért sem. <3 Persze nincs is rá szükségem, hiszem azóta már van egy húga a kisfiamnak, és napokon belül megérkezik a második tesója is, aki szintén kislány. Kiélhetem magam! :) És hálás vagyok, hogy van egy tündés kisfiam is, aki imádja, óvja a kishúgát/it. :) Közhely, de igaz: egészséges legyen, úgyis imádni fogod, mert a tiéd! <3
2017. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Kétszer szerettem volna kislányt,kétszer lett fiú :) Nem voltam csalodott l. Gyorsan az atallitottam az agyam és egyáltalán nem bánom, hogy fiúk. Persze valahová húz a szíved,de ne nagy elvárással alj hozzá,hiszen 50%az esély,nem rajtunk múlik. Ha nagyon beleeled magad az egyik variációba akkor fogsz csalódni. Úgyhogy készülj a fiúra is gondolatban :)
2017. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Eléggé magam alatt voltam mikor megtudtam hogy lányom lesz, kizártnak tartottam a dolgot, de muszáj volt beletörődnöm. Kb a hír utáni 2 hét volt a rossz egyébként. Másodjára fiú lett, akkor már lány szerettem volna. Nagyon szeretem őket, csak nem így kellett volna :/

Egyébként volt bennem egy kép hogy majd milyen lesz a fiam, persze teljesen másmilyen lett, és hiába hogy végülis 'megkaptam amit akartam' nem az igazi, nagy a szerelem, de mintha nem ő lenne az akit annyira szerettem volna.. Tudom, csúnya dolog, de ezt érzem. Ezért nem szabad álmodozni 😂 Legbelül azért kicsit csalódott maradtam

2017. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi kislányt szerettünk volna nagyon , mikor megtudtam hogy kisfiú 1 napig sírtam. Utána megbarátkoztam vele és most el se tudnám képzelni hogy lány legyen, mosz 2 éves és imádom hogy kis vagány kisfiú. Kistesó úton, még nem tudjuk lány vagy fiú, de kisfiút szeretnénk. De most nem élem bele magam semmibe. Tényleg úgy vagyunk hogy egészséges legyen, de azért kíváncsiak vagyunk. 😉
2017. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
világéletemben két fiút akartam. az első lányomnál egy napig voltam csalódott...mondom nem baj, majd a következő...aztán ahogy cseperedett, titkon már a következőt is lánynak szerettem volna..láttam milyenek a fiúk, mennyire kemény kezet igényelnek, miket játszanak, és tudtam hogy nem lennék jó fiús anyuka...szerencsére a kistesó is lány lett :)
2017. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Biztos voltam benne, hogy fiam lesz. Fel sem merült bennem, hogy nem. Aztán az ultrahangon megmondták, hogy kislány. Nem voltam csalódott, csak meglepett.
2017. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
18%

Én 2 fiút és 2 lányt szeretnék!

1 fiút 1 lányt mindenképpen!

Kedves 5. válaszoló!

Nagyonbb az esélye annak,hogy lánya születik az embernek!

Több nő van a világon,mint férfi!

Ennek az-az oka,hogy a nőknek 2 x kromoszómája van, a férfiaknak meg 1 x és 1 y!

Ezért több az esélye annak,hogy 2 x kromoszóma fog párosulni!

Remélem érthetően írtam le! :)

2017. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!