Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik lányt szerettek volna,...

Akik lányt szerettek volna, de fiú lett? (Vagy fordítva) Nem voltatok csalódottak?

Figyelt kérdés
(A kérdés még csak elméleti, ezért bocsánat, ha valaki butaságnak tartja) Milyen érzés volt, amikor az orvos közölte, hogy a baba ellenkező nemű, mint amire ti mindig is vágytatok? Meddig tartott "feldolgozni"?

2016. máj. 25. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan "azt kaptam, amit vártam", de barátnőm nem.

Ő 2.-ra is lányt szeretett volna, és 2 hétig sírt, miután közölték, hogy biztosan fiú. Neki sok idő kellett, de szülésre már "feldolgozta" a sokkot.

2016. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én szentül meg voltam győződve, hogy fiam lesz :) Minden jel is arra utalt, teljesen magabiztosan mentem az ultrahangra. Erre közölte az orvos, hogy kislány... Na bummm, hát kicsit csalódtam, gondoltam, hogy lehet pont nem látszódott a kukuja :) Majd a következő ultrahangon már biztosra mondják.

Alig vártam már, akkor is mondták, hogy bizony kislány :)

Na onnantól átkapcsolt az agyam és szívvel lélekkel készültem rá, hogy lányom lesz :)


Ma már két lányom van és nem is szeretnék fiút :)

2016. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
1.lánynál 3napig sírtam,2.nál már csak röhögtem kínomban,mindig fiús anyának gondoltam magam,pocakok alakja is fiús volt.Szülésre megbarátkoztam vele:) 3.nak már el sem tudom képzelni h ne lányom legyen:-)
2016. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én mindig is kislányt szerettem volna, el sem tudom képzelni, milyen lehet egy kisfiúval. Attól félek, ha az orvos fiút mond, nem fogom ugyanolyan lelkesen várni. Ez nagyon nagy butaság?
2016. máj. 25. 14:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem butaság, viszont hidd el, hogy amikor érezni és látni fogod a kicsidet uh-n, át fog kattanni valami benned :) az lesz a fontos, hogy egészséges legyen és alig várod majd, hogy a karjaidban tartsd.
2016. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van 5-6hónap megbarátkozni a gondolattal:)
2016. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nagyon kiakadtam , hetekig sírtam amikor kiderült hogy fiunk lesz, itt a kérdésem, hátha segít neked.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Azóta már sokkal jobb, bár el se tudom képzelni milyen lesz egy fiúval.

27hkm

2016. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem volna ha a 2. baba lány,fiú lesz, először letörtem, de pár nap múlva már nagyon örültem,hogy a 2. fiúcska. Majd harmadszorra talán lány lesz vagy nem :-D Lényeg,hogy egészséges legyen :-)

Amúgy elsőre fiúra vágytam fiam is lett :-)

2016. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Látom páran eleve fiút akartatok. :) El tudjátok mondani miért? Miért jó fiús anyukának lenni?
2016. máj. 25. 14:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hétig volt rossz hogy lànyom lesz pedig ez nálam nem volt opció :D

Màsodjàra màr lànyt szerettem volna, hàt nem örültem az uh-on... A màsodikat könnyebben és gyorsabban elfogadtam, tudtam hogy nem a nem szàmít hiszen a kislànyt is nagyon szeretem annak ellenére hogy mindig 'làny ellenes' voltam, és hàt végülis csak "megkaptam" a fiút...

De azért ha felnőnek tuti a fejükhöz vàgom hogy hogy elcseszték a sorrendet :D

2016. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!