Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha leteszem 10 hetes babam...

Ha leteszem 10 hetes babam azonnal sir, le lehet valahogyan szoktatni az egesz napos olben letrol?

Figyelt kérdés
Se ejjelem, se nappalom... A babamnak nem jo semmi, csak olben de azt is csak ugy ha jarkalok, tancolok vele. Ha veletlen leülök akkor is sir. Ha megprobalom letenni azonnal ordit... Semmit sem tudok tole csinalni, konkretan wc-re sem tudok menni mert hiaba van az olemben, ha leultem vele megy az uvoltes. A derekam mar leszakad. Van hordozokendom de ha beleteszem alszik es akkor egesz ejjel megy a visitas. 17kg-t fogytam, mert szinte enni sem tudok tole. Az ejszakak turhetoek... Egesz hajnali 3-5ig megy a siras, utana elalszik es 10-11kor kel. Valahogy nem birom ezt az egesz napos bombolest mar... Fozni mar abszolut nem tudok tole, a lakas szalad. Babaval a kezemben igyekszem valamit csinalni de ugy nehezebben megy. Ha sirni hagyom 5 perc utan ugy uvolt, hogy mar atjottek a szomszedok, hogy mit csinalok a babaval, 7 perc siras utan meg mar fulladozik, ennel tovabb sosem hagytam sirni, nincs lelkem... De valamikor muszaj egyek par falatot. Valami tipp? Kezdek belebolondulni.
2017. ápr. 3. 02:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én babám is igy született. Nemsokára 3 hónapos kezd azért jobb lenni! Ami nekünk segit a buigaia csepp és az espumisan. Hasfájásra. Hadin is szokott lenni sokszor csakbugy tud elaludni. Adok a kezébe pellust azt szorongatja ezt pici kora ota. Amit meg nekem is mondtak a rezgős pihenőszék.
2017. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Levegőzni szoktatok menni babakocsival? Még az jutott eszembe. Nekem is sokat sir. De ha babakocsizunk minden oké. Mondjuk csinálni akkor sem tudok semmit. De legalább nem ordít. Hu nagyon együtt érzek veled. Nekünk már csak vannak rosszabb napok de nem minden nap legalább már. Kitartást neked!
2017. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
En 4 honapos koratol alkalmaztam a lerakos-sirnihagyos modszert es bevalt. Bar igazabol sosem volt egy siros gyerek ha leraktam, egesz kicsi koratol lekotottek a jatekai is.
2017. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Fu kedves utolso! Ezzel sokat segítettél a kérdezőnek biztos! 😊
2017. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szoktunk menni levegozni, nagyjabol minden nap 1/2-3 orat toltunk kint. Sokszor babakocsiban is sir, egy ido utan meg bealszik, de ahogy megerzi az itthoni levegot kipattan a szeme. Egy csomo kis jateka van, semmi sem koti le, egyedul a jarkalas vagy a szopi, habar, szoptatas kozben is sokszor kalimpal a kezevel. (A tej eleg neki, van merlegunk es eddig havi 1 kg-t hizott) Remelem, hogy 3 hos korara elmulik, habar jelenleg nem ugy nez ki. Azon toprengek, hogy a ferjemmel szeretnenk majd vallalni egy kistesot is, hogy nagyjabol a gyerek 2 eves korara szulessen meg, de ha o is ilyen lesz akkor vagy a kislanyomat fogom hanyagolni vagy a kisbabat, s ugy nem igazan akarok vallalni. Ti hogy boldogultok, 2 extra siros gyerkoccel? Meg lehet oldani ha majd a kisebbik is ilyen 'erzekeny' lesz?
2017. ápr. 5. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!