Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell menetiránynak...

Meddig kell menetiránynak háttal bekötni a babahordo autosülést a hátso ülésen? Kényelmes ebben a babának, mert ugy össze van görnyedve benne biztos nem árt a gerincének?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Most hallottam, hogy létezik újszülött párna (nem a fejszűkítő) amit a popsija alá lehet tenni, és akkor nem süllyed úgy bele.


Judy


3 hós és 2 éves fiúk anyukája

2008. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kényelmetlen lenne neki, hiszen ez anatómiailag formázva van. Mondjuk én 2-3 hónapos koráig hosszabb időre nem tenném bele. Sokaktól hallom, hogy párnát tesznek a popója alá, és úgy már jobb. De amúgy a bébihordozót csak menetiránynak háttal lehet bekötni, és majd akkor lehet kb. másikat használni, amikor már tud egyedül ülni.
2008. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első 2 hónapban napi max. 1 órát tölthet el benne, pont a gerince miatt és utána is csak fokozatosan lehet növelni az időtartamot. Lehet kapni már olyan mózes kosarat amit hivatalosan autóba lehet szerelni (E4-es), de egy kisebb vagyon (60 ezer Bébé confort).
2008. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy idő után látod, hogy kinőtt-e belöle, ugyani a babahordó biztonsági öve nem a vállán lesz, hanem szépen lecsuszik a karjára. Akkor már kicsi neki, és nyugodtan beszerezhetsz egy autósülést.

Az én kislányom 7 hónapos, 11 kg, 74 cm, és a babahordozó irtó pici. A kocsiban hátul, autósülésben csücsül menetiránnyal szemben. Már ült a bevásárlókocsin is. Az pedig szerintem téves feltételezés, hogy pár hónapos korában nem utazhat a babahordozóban 1 óránál többet. Mi júliusban 4 hónaposan Németországba mentünk és nem álltunk meg óránként pihentetni, hogy ne legyen baja,ami nem is lett.

Üdv.

2008. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!